Три вітаміни, які шкіра повинна отримувати з продуктів

Ми повинні надавати нашій шкірі всю необхідну підтримку, щоб вона стала більш стійкою до всіх видів стресових факторів навколишнього середовища. Без належного харчування наша шкіра не зможе відновлювати отримані пошкодження і ефективно виконувати свою роботу. Щоб підсилити природний захист шкіри, а також її природну здатність до загоєння, необхідно отримувати достатню кількість цих трьох вітамінів зі свого щоденного раціону.

Вітамін С. Завдяки антиоксидантним властивостям вітаміну С, комерційні засоби з догляду за шкірою, які борються з ознаками старіння, містять велику кількість вітаміну С. Але це ще не все, чим знаменитий вітамін. Роль цієї поживної речовини у виробництві колагену була підтверджена великим обсягом досліджень.

Вітамін Д. За словами дерматологів, здоровий рівень вітаміну D допомагає запобігти старіння шкіри. Більше того, активна форма вітаміну D (кальцитріол) грає величезну роль у зростанні клітин шкіри, а також у відновленні пошкодженої шкіри.

Вітамін Е. Як і вітамін C, вітамін E є вітаміном-антиоксидантом, який захищає шкіру від пошкоджень.

Наприклад, наш організм використовує вітамін Е, щоб мінімізувати збиток, що наноситься шкідливими ультрафіолетовими променями. Наша шкіра виробляє маслянисту речовину, шкірне сало, яка містить вітамін Е. Проте вітамін E при місцевому застосуванні менш ефективний, ніж вітамін E в шкірному салі. Ось чому дерматологи кажуть: щоденна доза вітаміну Е з їжею потрібна вашій шкірі.

Джерело: насіння соняшнику, мигдаль, фундук, лосось, авокадо, червоний солодкий перець, манго, зелень ріпи, ківі.

Поділитися:
11 вересня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.