Продукти, що зміцнюють зір

Ритм сучасного життя чинить додатковий вплив на здоров’я очей людини, а тому експерти рекомендують вживати вітаміни. Про це повідомляють ЗМІ. Фахівці перерахували ті з них, які найбільш необхідні та ефективні для зміцнення зору.

Зараз люди все більше напружують зір у повсякденному житті. Їм доводиться багато часу проводити біля моніторів комп’ютерів і за кермом. Від цього гострота зору падає, і починають розвиватися різні очні захворювання. При дефіциті вітаміну A ці процеси прискорюються. Його недолік в першу чергу призводить до курячої сліпоти — ослаблення сутінкового зору. Можуть виявлятися й інші симптоми, також змушують відчувати незручності, наприклад, непереносимість яскравого світла, сльозоточивість і загальне зниження імунітету зорових органів.

Особливо на зір впливає світіння екранів гаджетів. Щоб зміцнити здоров’я, потрібно вживати фрукти і овочі, бажано помаранчевого кольору. Найбільш придатними є морква, помідори, болгарський перець і абрикоси. Приносить також користь чорниця і зелень. Необхідно регулярно поповнювати запаси вітаміну E. Він корисний ще й тим, що сприяє виробленню бета-каротину. Цей компонент відіграє важливу роль у зміцненні імунітету очей.

Щоб поповнити його запаси, потрібно їсти злакові продукти і пророщену пшеницю. Щоб не допустити швидкої стомлюваності очей, потрібно отримувати в достатній кількості аскорбінову кислоту. Вона виробляється за допомогою вітаміну C. Якщо в організмі відбудеться її нестача, може початися дегенерація сітківки. Щоб зберегти зорові нерви і рухливість очних м’язів, потрібно їсти цитрусові, обліпиху, солодкий перець, яблука, петрушку і щавель, а також шипшину і квашену капусту. Зір відчуває потребу і у вітаміні B. Він впливає на роботу шляхів зв’язку зорових органів з мозком. Отримати елемент можна, вживаючи м’ясо, печінку, рибу, цільнозерновий хліб, кисломолочні продукти, у тому числі сир і мигдаль.

Поділитися:
14 жовтня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.