Що буде з організмом, якщо пити багато води кожен день

Лікарі визначили, що станеться з нашим організмом, якщо пити воду щодня. Велика кількість рідини не завжди приносить користь.

Велика кількість випитої води в день, сприяє схудненню. Це дозволяє вживати менше їжі, а значить калорій потрапляє в організм менше. Також це сприяє кращому травленню.

Вода допомагає поліпшити роботу серцево?судинної системи. Медики запевняють, якщо випивати в день не менше шести склянок води, то можна знизити ризик інфарктів на 40 %.

Зневоднення завжди небезпечне. Це призводить до сильної втоми організму. Це відноситься до спортсменів. Якщо вони будуть посилено займатися спортом, а води вживати менше, то це призведе до занепаду сил. Вживання достатньої кількості води впливає сприятливо на шкіру, так як виводить з організму всі шлаки і токсини.

Та варто зазначити, що вживання великої кількості води також несе шкоду. Через це можуть бути набряки. Лікарі не рекомендують пити холодну або кип’ячену воду, так як може виникнути спазм.

Вечірньої пори також не варто вживати велику кількість рідини, тому що це посилить навантаження на нирки, почастішати сечовипускання, а значить поганий сон забезпечений.

Доросла людина може випивати в день 1,5–2 літри води. У літніх людей цю норму потрібно зменшити.

Поділитися:
16 жовтня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.