Небезпечні помилки, які водії роблять взимку

  1. Серйозна помилка взимку — це неуважне ставлення до запуску двигуна. У морозну погоду силову установку обов’язково потрібно прогріти на холостих обертах для того, щоб загустіле масло знову почало працювати, як треба. Навіть у ПДР зазначено, що це потрібно робити протягом п’яти хвилин. Після цього авто продовжує прогріватися під час повільного руху. Важливо дати прийти в себе не тільки мастилу, але і амортизаторам, які не можна навантажувати в повну силу в перші 10/15 хвилин руху. Терплячий прогрів під час акуратної і нешвидкої їзди продовжить їх термін служби.
  2. Наступна помилка — це старі двірники. Ще до початку холодів краще заїхати в магазин і придбати нові. Через реагенти над дорогою в зимовий час створюється соляний туман. Крапельки суспензії, які осідають на лобовому склі, сильно погіршують видимість. Зношені щітки із завданням справляються далеко не завжди.
  3. Ще один момент, якому варто приділити особливу увагу в зимовий час – це світлові прилади. Помутнілі розсіювачі, рефлектори, слабкі або перегорілі лампочки в темний час доби помітно знижують видимість. Це погано не тільки для власника транспортного засобу, а й для інших учасників руху, оскільки ризик ДТП з погано помітним авто збільшується.
  4. Четверта помилка — це недотримання дистанції. Взимку гальмівний шлях збільшується через слизьку дорогу. Звичних 15/20 метрів вже недостатньо.
  5. І найнебезпечнішою помилкою взимку є літній стиль водіння. Багато катаються в ожеледь так само, як зазвичай, з високою швидкістю, різкими поворотами. Але літні маневри в зимовий час можуть обернутися серйозними наслідками.
Поділитися:
18 лютого | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.