Яка популярна пряність покращує пам’ять

Розмарин — популярна пряність, що використовується в італійській та інших середземноморських кухнях. Однак застосовувати її можна не тільки, щоб зробити м’ясо ароматнішим. Ці трави мають антибактеріальні та антиоксидантні властивості.

Багато дослідників стверджують, що присутня в рослині карнозна кислота захищає мозок від пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Згідно недавній статті Джозефа Меркола, лікаря-остеопата, вода з додаванням розмарину підсилює когнітивні функції.

У дослідженні, проведеному Ендрю Пенгеллі, доктором наук з факультету фітотерапії в Мерілендського університету інтеграційного здоров’я, було вивчено вплив сухого порошку листя розмарину на поліпшення когнітивних функцій. 28 осіб, які не мали проблем зі здоров’ям (середній вік 75 років), отримували різні дози порошку розмарину, а потім піддавалися комп’ютерному тестуванню для перевірки рівня когнітивних здібностей.

Коли результати були проаналізовані, дослідники виявили, що найнижча доза покращувала пам’ять краще, ніж найвища. Це підтверджує дослідження 2012 року, у якому було встановлено, що невелика кількість розмарину, спожита з їжею, має кращий ефект.

Поділитися:
23 лютого | Категорія: Косметологія

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.