Як захистити авто від реагентів на дорогах

У деяких українських містах вже почали превентивну обробку доріг протиожеледними засобами. Взимку на дорогах, як завжди, піску і солі буде ще більше. Як захистити автомобіль від реагентів на дорогах?

Перш за все, потрібно вже зараз усунути дефекти лакофарбового покриття. Відколи підфарбуйте фарбою в колір кузова, а іржу видаліть і зафарбуйте. І не забувайте про антикорозійні матеріали.

Досвідчені водії перед настанням холодів на лакофарбове покриття наносять восковий поліроль. Навіщо? Справа в тому, що воскова плівка захистить фарбу і мікротріщини. Деякі автомобілісти для захисту кузова і фар використовують спеціальну антигравійну плівку.

Потрібно обов’язково подбати про захист колісних арок і днища. Колісні арки захистять підкрилки, а днище — антикорозійні засоби. Причому, днище взимку потрібно обробляти кожен місяць.

Мити машину в холодну пору року потрібно не рідше, ніж два рази на місяць. Найкраще робити це на теплих мийках. Після миття не забудьте перевірити, щоб в замках і ущільнювачах дверей не залишилася вода.

Врахуйте, що реагенти, якими щедро посипають дороги в нашій країні, шкодять і шинам. Тому своєчасно їх міняйте. Зараз якраз настав час, щоб перевірити гуму і поставити зимову.

Поділитися:
22 лютого | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.