Рослинам-рекордсменам – чемпіонський раціон

Напевне усі, хто має хоча б віддалений стосунок до аграрної справи, знайомі із сумнівною тезою про те, що на українських унікальних чорноземах будь-яка сільськогосподарська культура здатна на рекордний урожай. Чули ж таке: «Палицю в землю восени увіткни – навесні дерево виросте»?

В реальному житті та аграрному бізнесі все не так просто. Нагадаємо хоча б про те, що чорнозем є не грунтом ідеальним для усіх культур. Так жито-пшениця та інша пашниця на українських грунтах почувають себе просто чудово. А ось садові та овочеві культури воліли б рости не у чорноземі. У всякому випадку половина із них. А така рослина, як лохина або чорниця високоросла взагалі у «чистому» чорноземі може загинути.

Окрім того потрібно зважати на запланований результат. Котрий прагне отримати що керівник великого фермерського господарства, що городник чи садівник, який займається цим а аматорському рівні.

Так до певного рівня можна обійтися набором звичайних мінеральних чи органічних добрив. Родючий чорнозем, сонце та рясні опади зроблять свою справу – урожай буде достойним. Але, якщо господар ставить перед собою мету виростити урожай, що може претендувати на статус рекордного, отут вже без продукції представленої на сторінці https://plantagroup.com/products/9-stimaxflower, не обійтися. Особливо у разі, якщо людина займається вирощуванням фруктів та овочів. Ці культури здатні повністю віддячити господарю при умові, коли їх «годують» чемпіонськими добривами.

 

У рослин все, як і в людей

Ще кілька років тому більшість агрономів знали, що до переліку так званий мікроелементів, якими необхідно «годувати» рослини входять виключно азот, фосфор і калій. Зараз до них внесені ще й сірка, кальцій та магній.

Як звичайна людина не зможе повноцінно розвиватися без хліба, м’яса, круп, овочів і фруктів, так і рослина не обійдеться без названих хімічних елементів.

Але всім відомо, що люди, які професійно займаються спортом потребують дещо іншого раціону. На одному хлібові із м’ясом, навіть у достатній кількості рекордних результатів не досягнеш. Тут вже потрібна додаткова кількість вітамінів та амінокислот.

Так і у рослин. Азот, фосфор, калій, сірка, магній, кальцій – це база. Але є ж ще й залізо, мідь, молібден, цинк, бор та інші мезо- та мікроелементи без яких суперурожаю не виростиш.

І всі ці мікроелементи, а також вітаміни і амінокислоти представлені на Plantagroup. Вони знаходяться у вигляді своєрідних коктейлів.

 Стимулятори росту, антистресанти, кріопротектори – все це людський геній придумав для того аби рослини за якими доглядають інші люди почували себе чудово і радували чемпіонськими результатами.

Достатньо один раз спробувати і зробити все згідно із науковими рекомендаціями та інструкціями по внесенню відповідних препаратів і отриманий результат, приємно вразить.

 

Без бору квітне та не родить

Особливу увагу потрібно приділити вчасному внесенню такого елементу, як бор при вирощуванні фруктів і ягід. Саме він є «головним» у процесі запилення та росту плодів. Три-чотири рази внести борні добрива по листю, а можна й подати через полив – і кількість ягід на тій же суниці содовій буде просто неймовірна. А потім ще трішки кальцію і з калієм,  то з’явиться і розмір та смак.

Окрім того при застосуванні «розумних» мікродобрив і стимуляторів рослини менше хворіють, чудово переносять стресові ситуації такі, як засуха чи надмірна вологість, недостачу сонця чи заморозки.

Людство вже все придумало, потрібно лише застосувати.

Плантагро пропонує якраз найкращі зразки і розробки агрономічної науки.


Автор: Степан Луговий
Поділитися:
23 лютого 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.