Підживлюйте свої квіти за допомогою кориці

Кориця загоює рани рослин. Дезінфекційні властивості кориці допомагають кімнатній квітці швидко відновитися після неохайної обрізки. Натуральний фунгіцид прискорює загоєння ран, запобігає розвитку різних видів гнилі і т. д.

Достатньо присипати порошком зрізи, як після обробки нові пагони помітно прискорять ріст і розвиток саджанця. Кориця попередить приєднання інфекції і загнивання. Її застосування не вимагає особливих навичок і не займе багато часу.

Кориця допомагає живцям. Під час пересадки рослини потребують поживних речовин. Замість стимулятора зростання досвідчені квітникарі використовують корицю.

Достатньо припудрити коріння живця порошком, а потім його можна садити у горщик. На дно до дренажу додатково рекомендується насипати приблизно 1-2 ст. л. прянощі. Якщо не забути додати корицю, то саджанці швидко вкоріняться, дадуть багато нових пагонів, а рослина порадує активним зростанням.

Спеція добре допомагає відновити сили кімнатних квітів після зимівлі. Уздовж периметра горщика роблять кілька заглиблень, куди виливають по 30 мл коричного настою. Для його приготування беруть столову ложку порошку на 1 л чистої води кімнатної температури, настоюють 1 добу.

Кориця рятує рослини від грибка і цвілі. Коли листя кімнатних квітів вкривається цвіллю, потрібно терміново вживати заходів, щоб запобігти поширенню грибка. Замість хімічних магазинних препаратів краще використовувати корицю.

Пряністю припорошують усі пошкоджені місця рослини. Цвіль загине, а хвороба не уразить інші кімнатні культури.

Якщо земля в горщику вкривається грибком, то спочатку знімають верхній шар і викидають його. Потім беруть новий ґрунт, змішують з 1 чайною ложкою прянощі і вносять замість ураженої землі.

Для постійного захисту від шкідників і профілактики грибкових хвороб рекомендується щомісяця насипати пряність із розрахунку по 0,5 ч. л. порошку на дволітровий горщик. Потім рослину поливають у звичайному режимі.

У такому разі квітка не буде наражатися на небезпеку захворіти. Аромат додатково відлякає комах-шкідників, не дасть мошкам розмножитися.

Поділитися:
25 травня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.