Небезпечні для гіпертоніків продукти

Людям, схильним до високого артеріального тиску, необхідно ретельно стежити за своїм раціоном, так як існує велика кількість продуктів харчування, здатних провокувати гіпертонію.

Нормальний артеріальний тиск — це, як вважається, 120 на 80 мм рт. ст., але лікарі відзначають, що норма може бути різною для вікових груп і людей з тими чи іншими хронічними захворюваннями. Лікарі зазначають, що з віком тиск збільшується, але конкретна величина залежить від статури людини.

Серед людей із зайвою вагою підвищений артеріальний тиск зустрічається значно частіше. Уся справа в метаболічних і гормональних порушеннях, якими супроводжується ожиріння. Якщо артеріальний тиск перевищує 140 на 90 мм рт. ст., то медику слід виявити причини і вжити заходів для корекції. Наприклад, для нормалізації тиску лікар може порекомендувати пацієнту скоротити споживання певних продуктів харчування.
Лікарі підкреслили, що причиною підвищеного артеріального тиску може бути занадто солона їжа, напої з великим вмістом кофеїну, а також деякі специфічні продукти.

У деяких випадках високий артеріальний тиск може провокуватися навіть ікрою або сиром. Крім харчування, на артеріальний тиск впливають нервові і фізичні навантаження, різка відміна прийому медикаментів, а також маса інших чинників, зазначають кардіологи.

Поділитися:
8 червня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.