Оптимальна швидкість ходьби для довголіття

Не секрет, що швидка ходьба безпосередньо пов'язана з більш довгим життям. Однак вчені стверджують, що правило працює тільки з тими, хто може подолати за шість хвилин максимальну відстань, не зупиняючись і не відпочиваючи.

Згідно з дослідженням, опублікованим в «Американському журналі клінічного харчування», для тих, хто здійснює 20?хвилинну прогулянку кожен день, ризик ранньої смерті знижується більш ніж на 30%.

«Люди, які швидко ходять, можуть жити на 20 років довше. Завдяки таким прогулянкам у них поліпшується стан серцево?судинної системи, що є показником ефективності роботи серця і здатності використовувати кисень», — розповів Том Йейтс з британського університету Лестера.

У новому дослідженні, опублікованому в JAMA, вчені вирішили з'ясувати, як швидка ходьба впливає на пацієнтів, які страждають від захворювання периферичних артерій. У результаті роботи було встановлено, що більш висока швидкість ходьби пов'язана з полегшенням болю та інших симптомів стану.

За словами фахівців, оптимальним показником є здатність людини пройти за шість хвилин від 400 до 700 метрів (4–7 км/г). У цьому випадку можна говорити про гарну фізичну підготовку. Однак медики відзначають, що бал може змінюватися в залежності від статі, віку або стану здоров'я.

Поділитися:
18 липня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.