Чим варто підгодувати баклажани

Три важливих підживлення баклажанів для рясного врожаю.

Кожен городник, який саджає баклажани, хоче отримати рясний урожай. Щоб виростити великі плоди, потрібно вчасно підгодувати рослину. Зазвичай, роблять це тричі протягом сезону.

Перший раз вносити добриво варто через тиждень після висадки розсади — у цей час рослині потрібне мінеральне добриво, наприклад, азот. Для цього можна настояти бочку кропиви: 4 кілограми зелені, півлітра коров’яку, 1 стакан золи, усе це залити водою. Суміш повинна настоятися тиждень, потім розбавляти водою в співвідношенні 1 до 3.

Друга підгодівля — точно така ж — і вноситься через два тижні після першої. Також важливо обприскувати листя.

Зробити це можна наступним складом. Потрібно 10 літрів води, 1 столову ложку сечовини, 1 столову ложку сульфату кальцію, 5 грамів порошку борної кислоти і трохи марганцівки, щоб розчин став рожевим. Усе змішати і обприскувати листя.

Третій раз — також через два тижні, коли відбувається масове цвітіння і починається плодоношення. У цей час рослині потрібен калій і фосфор. Наприклад, беремо півлітра пташиного посліду, 250 мілілітрів нітрофоски і залити водою. Настоюється суміш п’ять днів, потім розбавляється водою в співвідношенні 1 до 1.

Поділитися:
20 липня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.