Скинути 5 кілограмів можна без дієт

Якщо зранку розігнати обмін речовин, організм весь день спалюватиме накопичений жир.

Перша ранкова трапеза — основа не лише гарного здоров’я, а й гарної постаті. Портал Goodhouse розповідає, які продукти варто їсти зранку, щоб скинути зайві кілограми.

Кава. Особливо корисним буде цей напій, якщо ви вип’єте його за годину до ранкового тренування: ефективність фізичних навантажень зросте на 15%. Втім, навіть без фізкультури кава корисна для фігури, тому що прискорює метаболізм і змушує організм активніше спалювати жир. Але тільки не пийте напій натщесерце!

Банани. Ці яскраві фрукти корисні не тільки для фігури, але й для роботи серця: лише один банан повністю покриває нашу добову потребу калію.

Яйця. Ідеальний продукт для сніданку: у них багато білка, а отже, ми пізніше відчуємо голод і менше з’їмо за обідом. А ще яєчні жовтки багаті на вітамін D, якого нам так не вистачає в темну пору року.

Чорниця. Заморожені або свіжі ягоди чорниці та лохини можна додавати у вівсянку або грецький йогурт – і худнути, а також підтримувати здоров’я мозку та судин. Антиоксиданти, яких багато в чорних ягодах, дуже корисні для здоров’я та довголіття.

Чай. Чорний, зелений, улун чи навіть просто м’ята та ромашка – будь-який вид чаю допомагає нам худнути. Антиоксиданти розганяють метаболізм, аромат м’яти знижує почуття голоду, а ромашка допомагає знижувати стрес, через який ми найчастіше набираємо зайві кілограми.

Молоко. По-перше, корисні молочні жири допомагають підтримувати необхідний баланс корисних речовин та високу швидкість метаболізму. А по-друге, в молоці багато білка, який необхідний нам, щоб підтримувати почуття ситості і при цьому рідше перекушувати.

Поділитися:
13 січня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.