Апельсини треба їсти регулярно

Яскравий, соковитий та солодкий цитрусовий фрукт — один із улюбленців багатьох. Як і будь-який фрукт, апельсин вважається дуже корисним для здоров’я. Склалася навіть традиція — приносити хворій людині апельсини. І це недарма. Апельсини — вітаміни, мінерали і клітковина, що благотворно позначаються на роботі всього організму. Про те, чим ще корисні ці цитрусові, розповімо нижче.

Вітамін С. Вітамін С — це та речовина, яка у великих кількостях знаходиться в будь-якому цитрусовому. У апельсині, наприклад, знаходиться близько 80% добової норми вітаміну для людини. До речі, саме цим і зумовлена традиція приносити до палати хворого цей фрукт.

Аскорбінова кислота відома своєю чудодійною властивістю — допомагати при застудних захворюваннях. Крім цього, вона чудово зміцнює імунітет. Вірусні інфекції та мікроби, при регулярному вживанні апельсинів, обходитимуть вас стороною.

Багато клітковини. Крім великої кількості вітаміну С, апельсини славляться високим вмістом клітковини. Вона корисна для організму тому, що допомагає налагодити правильну роботу травної системи.

Ще клітковина покращує мікробіом кишечника. З її корисних властивостей можна також відзначити насичення, оскільки, перекусивши апельсином, ви ще досить довго не будете хотіти їсти. Цікавий факт: клітковина міститься в основному в білій плівці апельсина, а не в м’якоті.

Проти вірусів та мікробів. Апельсини — це криниця антиоксидантів-флавоноїдів. А це означає, що якщо зробити цей фрукт регулярним у вашому раціоні, клітини вашого організму будуть захищені від постійних пошкоджень. Апельсини надаватимуть противірусну, протимікробну та протизапальну дію. До речі, це благотворно позначиться ще й на нервовій системі, а також вашій психіці.

Для судин та серця. Зміцнення нервової системи дуже добре впливає на серце. Крім цього, апельсини захищають серцевий м’яз від збоїв, зменшують ризик появи інсультів та інфарктів. Дуже корисні для судин: їжте апельсини, атеросклероз не турбуватиме вас.

Цей фрукт сприяє розрідженню крові, що усуває проблему закупорки судин. Це дуже важливо для тих, хто має варикоз.

Поділитися:
18 січня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.