Рослини, що заспокоюють нерви

Серед великої кількості кімнатних рослин є ті види, які не тільки прикрашають будинок і приносять затишок і комфорт, але і володіють корисними властивостями. Деякі з них благотворно впливають на нервову систему.

Агава — сукулент із м'ясистим, соковитим листям. Вона заспокоює нервову систему і умиротворяє атмосферу в будинку. Допомагає людині не замикатися в собі і своїх проблемах. Сприяє підвищенню працездатності, активності. Покращує настрій, виводить з депресії. Рекомендується сім'ям, де постійно відбуваються сварки. Вона також допомагає при лікуванні невралгії, травної системи і подразнень на шкірі.

Азалію рекомендують тримати в спальні. Вона створює прекрасну атмосферу в кімнаті. Заспокоює, сприяє нормалізації сну і позбавленню від депресії. Лікує безсоння. Знижує втому і емоційне напруження. Заряджає натхненням, позитивом і припливом сил. Очищає голову від поганих думок. Захищає будинок від шкідливих комах. Покращує самопочуття.

Герань (пеларгонія) — поширена кімнатна рослина, яка має безліч корисних властивостей. Вона прекрасно очищає повітря, позитивно впливає на нервову систему. Піднімає настрій, покращує сон, виводить з депресії. Зміцнює сімейне щастя і благополуччя. Знижує рівень тривоги і страху. Якщо герань понюхати, то можна позбутися від головного болю.

Троянда — прекрасна кімнатна рослина, яка відмінно відновлює енергетику в будинку. Виводить зі стану агресії, стресу, депресії і пригніченого стану. Покращує емоційний фон людини. Усуває негаразди і проблеми. Покращує якість сну. Створює сприятливий мікроклімат у приміщенні. Підвищує працездатність, додає позитиву. Сприяє прийняттю важливих рішень. Підвищує розумову і фізичну активність.

Хризантема виділяє корисні фітонциди, які прекрасно очищають повітря в кімнаті від газів і шкідливих домішок. Рекомендують горщик ставити на робочий стіл. Заспокоює нервову систему людини. Покращує настрій, заряджає позитивним настроєм, активізує розумову діяльність. Гармонізує і врівноважує. Знімає дратівливість і втому. Сприяє отриманню нових знань і досягненню нових цілей. Допомагає позбутися від безсоння і головних болів. Зміцнює емоційний фон у сім'ї.

Поділитися:
15 січня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.