Чому в орхідеї жовтіє листя

Багато господинь ставлять на підвіконня вази з орхідеями. Популярність цих квітів цілком зрозуміла: вони не тільки надають приміщенню красу, але і не вимагають серйозного догляду. Попри це, нерідко допускаються помилки, при яких орхідеї в'януть.

Крім того, їх листя починає змінювати колір. Вони стають жовтими. Яка помилка була допущена?

У абсолютній більшості випадків причиною пожовтіння орхідеї стає порушення графіка поливу рослини. Зазвичай справа не в нестачі вологи, а якраз в її надлишку.

Господиням варто знати, що орхідеї не потребують великого обсягу води. Більше того, надмірна вологість призводить до того, що кисень перестає досягати коренів квітів. Цей процес призводить до зупинки засвоєння орхідеями харчування і до початку процесу гниття. Ще одним наслідком занадто частого поливу рослини нерідко є поява грибкових захворювань.

Господиням потрібно запам'ятати наступне: робити висновок про необхідність полити квітку по недостатній зволоженості верхнього шару ґрунту в горщику не варто.

Річ у тім, що він дуже швидко висихає, а ось у нижній частині ґрунту вода зберігається.

Іноді пожовтіння і висихання деякого листя орхідеї пояснюється природними причинами: так відмирає старе листя. Але зверніть увагу — старіє та жовтіє лист орхідеї з кінця, а ось якщо він почав жовтіти від шийки — це точно хвороба або перелив.

Поділитися:
17 січня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.