Способи знизити стрес в умовах війни

Психологи рекомендують у всьому шукати позитив, адже стрес — одна з причин розвитку хвороб. Звичайно, це вкрай складно в обставинах, що склалися, але є 4 способи боротьби зі стресом в умовах війни. Сподіваємося, що вони вам допоможуть.

Спорт. Звичайно, сидячи в бомбосховищі, спорт — це останнє, про що хочеться думати. У обмеженому просторі можна поприсідати або віджиматися від підлоги. Це допоможе вивільнити агресивну енергію, яка наповнює тіло та душу. Втома від фізичного навантаження допоможе розслабитися хоча б трохи.

Важливо, щоб напружилося все тіло, аби кров швидше йшла венами. Позбавте тіло негативу, і вам обов’язково трохи полегшує.

Харчування. На тлі стресу часто пропадає апетит. Якщо є можливість, намагайтеся нормально харчуватися. Постійні сигнали повітряної тривоги вибивають нас із колії, але не забувайте про себе. Ви потрібні Україні здоровими та сильними.

Інфополе. Уже два тижні ми цілодобово моніторимо новини. Якщо є можливість, намагайтеся хоч трохи відволікатися від смартфона чи телевізора. Постарайтеся трохи розвантажити голову, це піде на користь.

Робота. Тим, хто залишився на мирній території, не варто відмовлятися від роботи. Виходьте на роботу, якщо ви тимчасово не працюєте, вирушайте волонтерити. Україні потрібна допомога, разом ми сильні.

Звичайно, все це вкрай складно в умовах, що склалися, але ми повинні бути сильними. Нам не можна здаватися чи зневірятися. Спільними зусиллями ми відродимо сильну та незалежну країну.

Поділитися:
18 березня | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.