Як швидко очистити організм від токсинів

Медики рекомендують усім курцям включати до раціону ці продукти, щоб допомогти організму швидше очищатися від токсинів. Вони також корисні тим, хто не курить, але живе у великих містах або працює на шкідливих підприємствах.

Курцям варто звертати на свій раціон особливу увагу. Нікотин довгий час може перебувати в організмі людини. Фізіологічне очищення курця може тривати шість місяців. Але є продукти, які можуть нейтралізувати нікотин в організмі.

Капуста — природне джерело ізотіоціанатів та інших антиоксидантів, які допоможуть позбавитися нікотину в організмі. З іншого боку, вона може захистити організм від онкологічних захворювань.

Журавлина також допоможе боротися з нікотином, оскільки він збільшує рівень цукру в крові. У свою чергу, кислота, яка міститься в журавлинах, виводить нікотин із крові швидше, ніж інші ягоди.

Цитрусові містять велику кількість вітаміну С, який допоможе позбутися стресу та нервозності під час відмови від куріння.

Шпинат допоможе позбавитися абстинентного синдрому, який може виникнути після відмови від куріння. Він впливає на психічний та емоційний стан людини.
Броколі містить велику кількість вітамінів В5, С та В, а також ген NRF2, який допоможе впоратися з надлишком шкідливих речовин в організмі.

Гранат містить мікроелементи, які добре очищають судини. Сік граната медики часто рекомендують людям з недокрів'ям і при розладах шлунково-кишкового тракту, якими не рідко страждають курці.

Також для кращого самопочуття після відмови від куріння рекомендується часто провітрювати приміщення та більше перебувати на свіжому та чистому повітрі.

Не треба і забувати про спорт, адже саме він прискорить процес виведення слизу з бронхів, а також покращить загальний стан здоров'я, радять медики.

Поділитися:
10 травня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.