Чим протерти листя квітів, щоб воно заблищало

Глянцевий блиск свідчить про здоров’я квітів і про те, що за ними якісно доглядають.

Оливкова олія. Можна протирати листя за допомогою оливкової олії. Необхідно нанести її на ганчірочку або губку і обробити пластину з основи до кінчика. Надлишки треба видалити, промокнувши листя сухою і чистою серветкою.

Перед вживанням олії потрібно враховувати, що вона створить на поверхні рослини плівку, через яку квітка може перестати вбирати вологу. Крім того, це ускладнить доступ кисню до листя, що позначиться на розвитку.

Молоко. Молоко також використовується для надання блиску — необхідно зробити суміш, з’єднавши напій у рівних частинах з водою. Після цього отримана рідина наноситься на губку і нею протираються листя. Блиск виходить несильним, але помітним.

На деяких пластинах розчин може залишити плівку, як і у випадку з оливковою олією. Тому рекомендується збільшити кількість води, а обсяг молока, навпаки, знизити. Тоді вийде більш легкий засіб, який буде безпечний для квітки.

Якщо буде використовуватися розчин з більш низькою концентрацією молока, блиск також зменшиться. Однак ним можна знехтувати, щоб розвиток домашніх вихованців не зупинявся заради лише естетичної привабливості.

Пиво. Рекомендується використовувати пиво для пластин великого розміру. Крім того, краще брати засіб з коротким терміном зберігання. Для розчину потрібно приготувати 1 частину пива і 1 частину води, нанести його на губку і протерти поверхню. Вона придбає гладкість і темно-зелений відтінок.

Необхідно зауважити, що у весняний і літній періоди така суміш притягне мошок через смакові характеристики пива і його запах. Тому краще застосовувати цей спосіб взимку або восени, коли комах трохи або взагалі немає.

Оцет. Ця речовина часто використовується для надання блиску. Необхідно розвести 1 частину оцту і 3 частини води, так само як і в минулих способах, нанести отриману рідину на губку і протерти пластини. Від решти розчину краще позбутися, бо він поширює неприємні запахи.

Потрібно точно дотримуватися пропорції, інакше можна пошкодити рослини. Так, на них можуть з’являтися жовті плями, а пагони можуть деформуватися.

Яєчний жовток. Застосування яєчного жовтка є найпопулярнішим варіантом, його використовує велика частина квітникарів. Жовток наноситься на пензлик, яким потрібно натерти лист до блиску. Надлишки засобу можна прибрати паперовим рушником або серветкою.

Так само, як і в ситуації з пивом, жовток краще не використовувати влітку, оскільки його запах може залучити комах.

Поділитися:
5 серпня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.