Після цибулі і часнику зробіть канадську грядку

Одна з простих та ефективних технологій, що допоможе забезпечити городникам урожай на наступний рік, — «канадська грядка».

Збирати таку грядку найзручніше в міру викопування цибулі або часнику, відразу складаючи бадилля в отриману канавку, що відразу ж вирішує питання і її утилізації.

Також у грядку необхідно закласти будь-яку органіку, як і в компостну купу (старий хліб з цвіллю та інші органічні відходи). Для пухкості землі додаються також хвоя або тирса. Нарешті трохи добрива також не зашкодить, наприклад, пара столових ложок суперфосфату. Зверху все присипається землею.

Потім грядка накривається плівкою, і до наступного посадкового сезону в ній перепріє близько 70% закладеного матеріалу, залишки 30% будуть продовжувати перепрівати і зігрівати грядку і далі, а також виділяти вологу.

По суті «канадська грядка» — це тепла грядка з хорошим ґрунтом, адже ні для кого не секрет, що дуже багато, якщо не все, залежить від родючості ґрунту. На відміну від компостної купи, вона ефективніша тим, що вже на місці насичує землю всім необхідним. Крім того, така грядка економить ваш час і сили, адже все вже на місці і переносити нічого не потрібно.

Поділитися:
19 вересня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.