Б’юті-процедури до Нового року

Передноворічний настрій досить легко створити за допомогою простих косметологічних процедур. Вони дозволять відчувати себе більш підготовленою до свята, а значить — підвищать самооцінку.

Найкраще мати запас в часі, щоб не шукати вільного косметолога в останній момент. Саме тому вже зараз за посиланням https://platinumlaser.com.ua/ua/ варто записатись на необхідний спосіб омолодження. Додатково пропонуємо розглянути найактуальніші варіанти б’юті-процедур, які дозволять виглядати у Новому році неперевершено.

Запас часу — місяць та більше

Серед малоінвазивних методів існують такі, при яких одразу не видно результатів. Саме тому їх потрібно виконувати завчасно, а не в останній момент. До таких процедур належить:

  • Coolsculpting (кріоліполіз) — дозволяє без оперативного втручання за допомогою холоду позбутися зайвих жирових відкладень. При цьому не потрібно дотримуватись дієти та виконувати виснажливі вправи. Сприяє втраті об'єму на 2 – 3 см локально в зоні корекції, але для цього потрібно проходити процедуру не менше як за місяць.

  • Лазерне омолодження — підходить для різних типів шкіри та дозволяє за допомогою лазерного шліфування очистити її поверхню від відмерлих клітин та різних забруднень. Додатково запускає більш активне утворення колагену, завдяки чому шкіра підтягується, стає більш еластичною. В результаті за 4 тижні можна суттєво покращити свій зовнішній вигляд.

  • Фракційний голчастий RF-ліфтинг — під шкіру проникають мініатюрні голки, які продукують радіочастотний імпульс на потрібну глибину. Як результат після процедури шкіра підтягується, стимулюється ріст нових волокон.

За 2 тижні до свята

Цього часу достатньо для виконання процедур, пов’язаних з ін’єкційним введенням лікарських засобів та видаленням небажаного волосся на тілі чи в делікатних зонах.

  • Ін’єкції ботулотоксину та дермальних наповнювачів — дозволяють провести корекцію різних зон обличчя. Завдяки ін'єкціями ботулотоксину досить швидко розгладжують шкіру. Також сучасні наповнювачі, які вводять під шкіру, збільшують об'єм губ чи інші ділянки обличчя, де це необхідно.

  • Лазерна епіляція — метод дає довгостроковий результат з видалення волосся. Техніка виконання підбирається з урахуванням текстури та кольору волосся. Перші дні після процедури потрібно уникати сонця та не відвідувати сауни і бані протягом 2 тижнів. Зимою подібне не загрожує, тому цей різновид косметології найкраще проводити перед новорічними святами. Повний курс епіляції складається з 3 – 6 сеансів, тому видалення волосся лазером варто проходити завчасно.

За тиждень до Нового року

Якщо в запасі є не більше 7 днів, тоді потрібно подумати за якесь легке відновлення з миттєвим результатом.

Процедура аквапілінгу найкраще для цього підходить. Після неї не потрібно проходити тривалий курс реабілітації, а позитивні зміни чудово помітні — шкіра стає чистою та зволоженою. Підходить для пацієнток з гіперпігментацією чи лущенням шкіри. Одного сеансу достатньо для підтримки результату протягом тижня. Для більш довгострокового ефекту потрібно пройти весь курс терапії.

Додатково можна надати форму бровам, зробити нову стрижку чи пофарбувати волосся. Навіть звичайне відбілювання зубів може суттєво підняти настрій. Якщо важко визначитись з необхідною б’юті-процедурою, потрібно звернутись до кваліфікованого косметолога, який проведе підбір суто в індивідуальному порядку.

Поділитися:
23 грудня 2022 | Категорія: Косметологія

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.