Функції телевізорів, про які ви могли не знати

Дивитися улюблені фільми та серіали багато хто воліє не за монітором ПК або ноутбука. З великим комфортом це можна робити на екрані телевізора. Але попри широке поширення техніки не всі знають про деякі функції, якими можуть похвалитися практично всі сучасні телевізори Sony. Достатньо тільки обирати сучасні прилади. 

Під’єднання периферії для простого контролю

Деякі продовжують використовувати пульт дистанційного керування для перемикання між каналами та налаштування. Але у SMART TV не всім зручно вибирати потрібні канали, писати у рядку пошуку назву сайтів та багато іншого. Найпростіше це робити за допомогою клавіатури.

Для цього достатньо використовувати пристрої, які оснащені Bluetooth каналом. Він стабільно працює на відстані декількох метрів та спрощує контроль й налаштування телевізора.

Голосове управління

Подібна опція є в багатьох моделях, незалежно від цінового сегмента. Дізнатися, чи можливо управління голосом саме у вашому телевізорі, максимально просто – потрібно поглянути на пульт дистанційного керування. На одній з кнопок буде намальований диктофон. Натиснувши на клавішу ви зможете:

  • перемикати канали;

  • запустити будь-який додаток з уже встановлених;

  • контролювати рівень гучності;

  • змінити джерело відеосигналу.

Підвищувати голос при цьому необов'язково. Виловлюють голосові сигнали датчики, вмонтовані в пульт, достатньо вимовити всі команди чітким тоном.

Створення медіасервера

Якщо телевізор та персональний комп'ютер у вашому будинку постійно під’єднані до інтернету, можна встановити спеціальні програми. З їх допомогою створюється медіасервер з аудіо та відеофайлами, які вже готові до відтворення. Подібна можливість позбавляє необхідності постійно завантажувати файли на зовнішній накопичувач та шукати вільний USB-вихід.

Якщо не знаєте, чи є в наявності необхідні функції, просто запитайте у консультанта інтернет-магазину Storeinua.com. Він допоможе обрати модель та оформити замовлення.

Поділитися:
22 грудня 2022 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.