Чутлива шкіра: як правильно доглядати

Підвищена чутливість може бути у людей із будь-яким типом шкіри. Вона виникає через нездатність захисного прошарку правильно виконувати покладену на нього функцію. Через це шкіра легко подразнюється, що часто проявляється як почервоніння, печіння та свербіння. Особлива реакція можлива у відповідь на зовнішні чинники. Наприклад, несприятливі погодні умови (різкий, холодний вітер, низька температура, мороз), аромати, штучні тканини, компоненти косметики, що подразнюють. 

Чутливість шкіри може бути набутою або вродженою. Однак здебільшого вона пов’язана з дією несприятливих зовнішніх чинників, а також стресу.

Чого потребує шкіра, схильна до подразнень

Насамперед чутлива шкіра потребує особливого догляду. Вона негативно реагує на засоби, до складу яких входять барвники, спирт або ароматизовані речовини. Косметика для чутливої шкіри «КРІСТІНА» спеціально створена з урахуванням цих особливостей. Окрема лінійка UNSTRESS чудово задовольнить потреби найвимогливіших. Вона допомагає позбутися негативних реакцій шкіри на зовнішні негативні фактори та зміцнює її природний захисний бар’єр. 

Косметика CHRISTINA UNSTRESS створена на базі натуральних рослинних компонентів, дія яких посилюється завдяки пептидам та потужним інгредієнтам з антиоксидантною дією. Бренд має власні лабораторії, у яких відбувається створення нових формул продукту. Поєднання компонентів, що входять до складу кожного засобу, є науково обґрунтованим, а сама косметика проходить тестування на дієвість та безпеку. Її регулярне використання дозволяє:

  • прискорити процеси відновлення епідермісу;
  • заспокоїти шкіру, зменшити запалення та набряки;
  • усунути свербіння та дискомфорт;
  • захистити роговий шар від зовнішніх подразнень та оксидативного стресу;
  • стимулювати синтез колагену.

При регулярному використанні косметичних засобів можна досягти загального покращення стану шкіри, зменшити видимість зморщок та заломів, посилити захисний бар’єр.

Чого треба уникати, якщо ваша шкіра є чутливою

Насамперед варто купувати косметику, яка відповідає особливостям шкіри. Підібрати її доволі непросто, адже багато компонентів, що входять до складу сучасних засобів, викликають негативні реакції. Проте залишати шкіру без захисту також не можна – це спричинить багато дискомфорту. Тому варто придбати про використання якісної професійної косметики з максимально натуральним складом (наприклад, від ізраїльського бренду CHRISTINA).

Правильний догляд за чутливою шкірою дозволяє значно покращити її стан та позбутися неприємних симптомів. Проте лише підібраної відповідно до особливих потреб косметики може виявитися недостатньо. Варто також уникати тривалого перебування на сонці та захищати шкіру від нього. При підвищеній чутливості не рекомендується робити механічний пілінг та приймати гарячі ванни. Активний догляд за такою шкірою включає креми з захисними, заспокоювальними та регенерувальними властивостями, захищає від стресових факторів.

Поділитися:
30 квітня 2023 | Категорія: Косметологія

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.