Що робити, коли не працює камера iPad

Сучасні планшети Apple є повноцінним розважальним центром, а для когось – ще й робочим місцем. Звісно ж, мати такий багатофункційний та потужний девайс під рукою досить зручно. Проте за певних обставин, що трапляються з плином часу, використання планшета може стати не таким зручним через вихід з ладу деяких деталей. 

Камери для iPad https://uparts.in.ua/ua/zapchasty_dlya_apple-ua/ipad-ua-2/kamery-ua-4 доволі маленькі, тому здається, що з ними нічого не трапиться. Проте одного разу ви можете ввімкнути свій планшет та побачити, що якість передачі зображення не відповідає тій, до якої ви звикли. А інколи модуль взагалі перестає запускатися. 

Що можна зробити для швидкого налагодження роботи камери

Перш ніж віднести свій iPad у сервісний центр, спробуйте самостійно виправити несправності:

  • перевірте картку пам’яті. Переконайтеся, що її було вставлено правильно. Для цього витягніть картку пам’яті та обережно вставте її знову. Потім спробуйте повторно скористатися камерою;
  • перезавантажте планшет. Таку пораду серед перших дають навіть досвідчені фахівці. Адже дуже часто це справді допомагає;
  • оновіть програмне забезпечення – переконайтеся, що ваш пристрій працює з найновішою операційною системою. Якщо ви нещодавно встановили нове програмне забезпечення до того, як камера iPad перестала працювати, ви можете спробувати видалити цю програму, щоб усунути причину.

Якщо ж після всіх проведених маніпуляцій пристрій все ще не працює належним чином, доведеться займатися його ремонтом. Звісно ж, для більшості ремонт в офіційному сервісі є надто дорогим та незручним – на його виконання часто доводиться довго чекати. Тому ви можете самостійно замовити потрібні запчастини та за наявності навичок замінити модуль або ж звернутися до професійних майстрів.

Чи варто заощаджувати на ремонті камери

Якщо з певних причин відбувся вихід із ладу модуля камери, використовувати айпад може бути не так зручно, як раніше. Вам не вдасться зафільмувати кумедну поведінку свого чотирилапого або скористатися відеозв'язком, щоб поговорити з родичами. Хоча планшет не призначений для того, щоб робити якісні знімки, камера на iPad досить добре справляється з цим завданням. Наприклад, у моделі Pro вона має багато функцій:

  • високу роздільну здатність;
  • автоматичне регулювання рівня експозиції та контрастності для створення яскравіших і детальніших зображень;
  • контроль глибини, що дозволяє встановлювати різкість на фотографіях;
  • ширококутний об’єктив, який може захопити більше простору за один знімок, що полегшує знімання пейзажів або групового фото;
  • нічний режим для якісної передачі зображення в умовах недостатнього освітлення.

Для фотографування та фільмування у багатьох випадках камера на iPad може стати повноцінною заміною сучасному смартфону, якщо його не виявиться під рукою. 

Ви будете здивовані, але вартість оригінального модуля для планшетів Apple є невисокою. А сам процес заміни нескладний. Тож ви насправді не витратите багато грошей на відновлення повної функціональності iPad, коли не працює камера.

Як можна вберегти камеру планшета від пошкоджень

Попри цінову доступність ремонту, більшість користувачів бажають ніколи не стикатися з такою необхідністю у своєму житті. Для цього варто не лише берети пристрій від падінь, але й подбати про його додатковий захист. Наприклад, кращим рішенням буде придбання спеціального чохла, який захистить вразливі елементи від пошкодження. iPad без такої обгортки краще не класти на тверді та недостатньо гладкі поверхні. До того ж його доведеться берегти від сусідства з ключами та іншими металевими предметами у вашій сумці. Якщо вигляд девайса в чохлі вам не подобається, є ще одна альтернатива. Ви можете використовувати спеціальний захист саме для камери. Виглядає він малопомітним, а коштує недорого.

Поділитися:
15 липня | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.