Як забезпечити урожай огірків

Виявляється, перший етап залежить від якості насіння.

Оптимальна якість і врожайність огірків забезпечуються у тому випадку, коли використовується найкраще насіння. Тому пропонуємо поради від досвідчених городників.

Купуйте кілька видів насіння. Зверніть увагу на термін зберігання насіння. Насіння, якому більше двох років, може втратити вагомість і врожайність. Найкраще обирати свіже насіння, що з’явилося в продажу цього року.

Звертайте увагу на виробників. Обирайте насіння від виробників-лідерів, щоб підвищити ймовірність успіху. Вони гарантують якість продукції та використання тільки найкращих сортів.

Оцінюйте стійкість до хвороб і шкідників. Це посприяє отриманню більш високого врожаю і скоротить витрати на захист городу.

Оптимізуйте розмір і форму. Вибирайте насіння, що відповідає вимогам розміру і форми огірків. Наприклад, якщо ви вибираєте насіння для консервування, тоді найкраще обрати маленький розмір.

Оцініть якість насіння. Нарешті, перевірте якість насіння, перш ніж купувати його. Перевірте наявність зовнішніх ознак пошкоджень, які можуть вказувати на проблеми в процесі збереження та перевезення.

Отож, не забувайте орієнтуватися на досвідчених виробників, оцінювати стійкість до хвороб і шкідників, а також грамотно підбирати розмір і форму огірків.

Поділитися:
31 січня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.