Як виростити руколу на підвіконні

Вирощувати руколу в кухні, на підвіконні, не складніше, ніж у відкритому ґрунті. Для вирощування руколи на підвіконні підійдуть дерев'яні ящики, пластикові контейнери або широкі горщики для квітів. Не важливо, яку ємність ви оберете, простежте, щоб у ній були дренажні отвори.

Ґрунт для руколи. Найпростіше рішення — купівля ґрунту в магазині. Згодиться універсальний ґрунт або субстрат, призначений для розсади. Обробки ґрунт не потребує, а ось дренаж, шар якого має становити мінімум 2 см, обов'язковий.

Особливості посадки руколи. Перший крок, який вам належить зробити, — зробити рівні борозни в ґрунті глибиною близько 0,5 сантиметра, залишаючи між ними відстань у 4 сантиметри. Не обробляючи, акуратно розкладіть насіння з інтервалом у 2 сантиметри.

Зволожте землю теплою водою за допомогою пульверизатора і засипте борозни ґрунтом, не ущільнюючи його. Злегка зволожте ґрунт ще раз.

Накривши ємності плівкою, відправте їх у затінене місце для проростання насіння. Через 5 днів, коли з'являться паростки, перемістіть контейнери на південне підвіконня.

Щодня знімайте плівку для провітрювання зелені. Ґрунт варто зволожувати в міру висихання, знову використовуючи для цієї мети надійного помічника у вигляді пульверизатора.

Поділитися:
4 лютого | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.