Щоб помідори радували не лише цвітом

Для отримання хорошого врожаю велику роль відіграє підживлення помідорів під час цвітіння, а також зав’язування плодів. Від того, наскільки рослина було забезпечена поживними речовинами, залежить кількість і якість плодів.

Не можна необдумано вносити в ґрунт перше-ліпше добриво: результат буде протилежний очікуваному. Необхідно точно розраховувати пропорції і знати, якими властивостями володіє той або інший ґрунт. Наприклад, родючі чорноземи вимагають значно меншої кількості добрив, у той час як суглинок і піщані ґрунти потребують їх більше.

Для чого підживлюють помідори

За період вегетації помідори удобрюють 4 рази. Цього достатньо для повного забезпечення рослин поживними речовинами, а також компонентами мінеральної групи.

Основні підгодівлі вносяться на початку цвітіння кущів, а також у процесі формування зав’язі.

Якщо в цей період помідори недоотримують поживних речовин з ґрунту, формується безліч пустоцвіту, який тільки марно витрачає сили рослини. Також від цього потерпає розмір плодів: великоплідні помідори в цьому випадку зростають невеликими.

Якщо не підгодовувати томати як слід під час цвітіння, у плодах буде безліч недорозвиненого насіння. Ця проблема актуальна для дачників, які вирощують сортові культури і самостійно збирають насіння для посадки. З такого посівного матеріалу хорошої здорової розсади не вийде, або насіння не зійде зовсім.

Поділитися:
30 червня | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.