Позбуваємося жиру і нагару на решітці газової плити

Прожарювання. Цей метод у першу чергу підходить для чавунних і сталевих виробів. Суху решітку розташуйте над відкритим вогнем і залиште рівно до того моменту, поки застиглий жир і нагар не відваляться шматками. Після струсіть з решітки залишки нагару щіткою і протріть поверхню трохи вологою ганчіркою. Чавунні вироби мити водою заборонено.

У домашніх умовах цей метод застосовується з використанням самої газової плити. Головна умова — постійне провітрювання приміщення.

Нашатирний спирт. Метод, що підходить для сильно забруднених виробів. Для початку візьміть або великий пакет із застібкою, або щільний сміттєвий мішок, також великого розміру, щоб помістити в нього грати. Додайте всередину пакета нашатир (досить вмісту 1 ампули нашатирного спирту, що продається в аптеці).

Після закрийте пакет на застібку (або щільно загорніть мішок) і проверніть його в руках, щоб рідина рівномірно розподілилася по решітці. Залиште пакет мінімум на 3 години, а краще — на 5-8 годин для досягнення максимального ефекту. Після закінчення цього часу промийте грати під водою (не підходить для чавунних виробів) і протріть насухо. Жир та нагар будуть повністю ліквідовані.

Використовуючи нашатирний спирт, не забудьте надіти захисні рукавички, а замочування краще проводити в провітрюваному приміщенні.

Поділитися:
19 листопада | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.