Перш ніж опинитися в магазині, виготовлений на фабриці одяг упаковується і транспортується з одного місця в інше за допомогою різних видів транспорту.
Відстежити весь маршрут товару і умови його зберігання практично неможливо. Тому до того, як потрапити до вас у руки, речі можуть контактувати з різними патогенами й мікробами. Вони не видимі людському оку, але це не означає, що їх не існує. Це перша і головна причина, чому одяг після покупки потрібно завжди прати, і тільки потім надягати на своє тіло.
У більшості магазинів люди спочатку приміряють одяг, підбираючи свій розмір і відповідний фасон. Тому, коли ми беремо річ у руки, потрібно бути готовими до того, що її могло надягати безліч людей до нас. Це, у свою чергу, означає, що на тканині могли залишитися частинки шкіри і небезпечні мікроорганізми, які можуть спровокувати дерматит, свербіж і почервоніння.
Крім цього, при виготовленні тканини, для надання їй певного кольору, використовуються різні хімічні речовини, які при контакті зі шкірою теж можуть викликати свербіж і почервоніння. Крім того, при носінні речей людина потіє. Піт у сукупності з тертям тканини об шкіру може призводити до виділення фарби і потрапляння її на шкіру, викликаючи алергічну реакцію.
Таким чином, прання одягу відразу після покупки є однією з невіддільних складових особистої гігієни. Ця процедура захистить вас від зайвих проблем зі шкірою і ряду інших небезпечних захворювань.
Додати коментар