Блог: Майстрів блог
Автор: Майстер
Сьогодні чомусь у голову знову прийшла одна цікава думка, яка мене ні-ні та й відвідує. Особливо після півгодинного перегляду якогось музичного каналу. Думка ця проста, як три радянських копійки: "Коли ж вони нарешті роздягнуться зовсім?". Ну, я про сучасних співачок та їх професійну підтанцовку. Якщо раніше зірки попсової сцени змагалися у кого коротша спідниця, то зараз це вже не актуально. Зараз майже кожен кліп - це демонстрація нижньої білизни різного розміру, ціни та якості матеріалу. Це, звичайно, якщо стрінги можна вважати нижньої білизною. Так от, мене, як людину допитливу, цікавить, коли вже ці співачки позбудуться останніх моральних обмежень і нарешті вийдуть на сцену голими? Не закритими розмитими квадратиками, не затіненими і не зафарбовами інтимними місцями. Ну навіщо ці - насправді суто номінальні - шматочки тканини, які й так нічого не приховують. Треба вже так - без усіляких там - вийшла на сцену, сіла, роздвинула ноги і співай. Все одно ж ніхто не слухає - що саме ти співаєш. А так уважний глядач (при доброму освітленні) зможе навіть буквально зазирнути всередину улюбленій співачці.
Насправді, мені здається, що спів голяка стане популярним дуже скоро. Варто буде хоча б одній співачці переступити цю уявну межу і повністю оголитися на сцені, як у неї одразу з'являться десятки, а потім і сотні послідовниць. Дуже скоро якісь розумні дяді чи тьоті переконають нас, що нічого безсоромного у цьому немає. Адже усе природнє не може бути аморальним. А бути голим - хіба може бути щось природніше? Зрештою, ми ж усі однаково голі під одягом. Але от що буде далі? Адже глядачам досить швидко набридне вигляд голих співачок і їм захочеться чогось нового і цікавішого. Тоді, скоріш за все, на сцену доведеться виходити не лише без одягу, а й без шкіри - для тіснішого контакту з глядачем. (Хто бачив кліп Роббі Уільямса на цю тему, той зрозуміє).
Але як би не розвинувся шоу-бізнес у найближчі роки, одне лишиться незмінним: чи без трусів, чи без шкіри попсові зірки краще співати не стануть. І хочеться сподіватися, що музика (як і історія взагалі) розвивається циклічно. І незабаром на зміну голим ср***ам у телевізорі з'являться гарні і сильні голоси. Яких і в Україні, і в Росії все ж таки чимало. Вірити у це так само абсурдно, як і у світле майбутнє за комунізмом. Але ж так хочеться.
Додати коментар