Переривання вагітності
На жаль, ще досі широко побутує думка, що уникнути вагітності можна, обмежившись лише санацією піхви після статевого акту. Шановні жінки, не покладайте на це надій, бо хоч як би ви швидко бігли до ванної кімнати, чоловічі статеві клітини рухаються все одно швидше.
Не практикуйте і перерваного статевого акту. По-перше, це шкідливо для здоров’я обох партнерів, по-друге, у 12–17?% чоловіків уже на початковій стадії акту виділяється так званий попередній секрет, який містить значний відсоток сперматозоїдів.
Коли краще зачинати дитину
Велике значення у плануванні сім’ї надається і турботі про здоров’я майбутньої дитини. А тут дуже важливо знати про те, який саме час є найоптимальнішим для її зачаття:
встановлено, що здорову дитину може народити жінка віком від 19 до 35 років;
інтервал між пологами повинен бути не меншим 2–2,5 року;
найдоцільніше зачинати дитину восени або взимку, коли знижується рівень спонтанних мутацій та ризик імунного конфлікту;
зачаття допускається не раніше як за два місяці після перенесення подружжям гострого інфекційного захворювання;
за два місяці до зачаття подружжя має повністю відмовитися від вживання алкоголю, куріння, інших шкідливих звичок.
Бездітність
Каменем спотикання нашого часу є бездітні шлюби, які становлять 12–18?%. І це не лише демографічна, соціальна проблема, а й медична. Лікарі знають, що організм бездітної жінки здатний швидше старіти, менш захищений перед наступом захворювань. У таких жінок збільшується ризик онкопатології, психічно-сексуальних розладів тощо.
Ця проблема може бути пов’язана з патологічними змінами у жіночих статевих органах, з системними захворюваннями, водночас значний відсоток неплідності зумовлений саме розладами у роботі ендокринної системи жінки.
Правила щасливого подружжя
Дейл Карнегі, відомий знавець психології людини, визначив 5 правил щасливого шлюбу.
1. Ніколи не бурчіть одне на одного.
2. Любіть і дайте жити іншим.
3. Не намагайтеся переробити партнера. Успіх у шлюбі залежить не від того, щоб знайти людину, яка вам підходить, а від вашої здатності стати людиною, яка підходить партнеру.
4. Прочитайте розумні книжки про статевий фактор у сімейному житті. Будь-які труднощі можуть бути подолані, якщо між подружжям нормальні статеві стосунки.
5. Не зневажайте дрібні прояви уваги. З давніх-давен люди вважали квіти мовою кохання.
«Пилка» від гріхів
Пізно ввечері двоє чоловіків напідпитку вешталися вулицями міста і голосно розмірковували про те, якою буде їхня зустріч удома з дружинами. Перший висловив думку, що його половина, як і завжди в таких випадках, буде сваритися, кричати, мовляв, усе це набридло їй, і навіть погрожуватиме розлученням.
Другий окреслив цю ситуацію такими словами: «Моя «пилка» теж буде пиляти».
Цікавий вислів, хоч і не на тверезу голову сказаний, але дуже влучний і вже став крилатим. Шкода тільки, що жінки, не збагнувши суті такого епітета, ще більше сердяться, сприймають його як образу, зайвий раз страждають. А чоловіки навіть не задумуються над сказаним, тим більше, коли їхній розум паралізований «зеленим змієм».
Але згадаймо слова Івана Золотоустого: «Сварлива жінка дана чоловікові як протиотрута від його гріхів». Ось тут розгадка, чому саме «пилка» і що вона відпилює. Дійсно, коли дружина констатує факт, що чоловік упивається, лінивий до роботи і т.ін., то це через неї взиває до нього Голос Божий. Отже, слова жінки — це те, у чому чоловікам треба каятися, щоб мати життя вічне. Обов’язково дякуйте Богові за таку дружину і перш ніж сказати про неї щось образливе, пам’ятайте, що риба псується з голови. Повчальними з цього приводу видалися мені слова матері до сина в одній телерекламі: «Не давай приводу для повчань і докорів». Любіть дружин своїх і «виявляйте їм честь, бо вони є спадкоємиці благодаті життя, щоб не спинилися ваші молитви».
Якщо в хаті стало тихо, значить ваш малюк:
миє руки в котячій мисці;
заліз у пральну машину;
облизує таткові черевики;
всунув татові шкарпетки в унітаз;
розмазує мамину косметику по дзеркалу;
перевіряє — чи не оселився хто в розетці?
прогриз використаний чайний пакетик і тягне його за собою на мотузці, залишаючи на підлозі мокрі чаїнки;
їсть мамині глянцеві журнали;
старанно обсмоктує увімкнену в розетку зарядку для телефона;
відкриває дисковод музичного центру і намагається влаштуватися на нього попою;
склав усі іграшки у пральну машину;
вилизує скляночку з-під йогурту, щойно викинуту татом у відро для сміття;
їсть з собачої миски;
розлив десь воду, швидше за все — на диван і старанно розмазує;
дістав мобільний зі столу і відіслав 64 порожніх СМС;
розмазав мамин крем для обличчя по підлозі;
дбайливо перекладає чисту білизну з шафи у кошик для брудної білизни;
миє руки в унітазі;
вириває по одному листочки з маминого щоденника;
зриває квітки у кімнатних фіалок — ляльці потрібний букет.
Додати коментар