Кубок селища виграють «Держслужбовці»

Дводенний міні-футбольний турнір виграла найбільш строката за складом команда турніру. На поле у футболках держслужбовців виходили сільський голова, директор шахового клубу, директор центру соціальних служб та працівник управління праці.
Саме до «Держслужбовців» було найбільше претензій від інших учасників турніру, присвяченому Дню селища Нові Санжари. Адже тоді, як за інші команди виступали люди, які у футбол грають лише по великих святах, то службовці зібрали у себе футбольних професіоналів із різних установ селища.
Напевно, саме завдяки такому складові команда виграла обидва свої поєдинки у групі: із рахунком 2:0 — у «Медичного центру» та 3:1 — у «РВ УМВС». У третьому матчі цієї групи глядачі побачили справжній трилер. Футболісти «Медичного центру» вже у першому таймі перемагали правоохоронців з рахунком 4:0. Але у другому таймі «здулися», пропустили п’ять голів поспіль і зуміли лише звести гру до нічиєї — 5:5.
У іншій групі явним фаворитом були «газовики». Вони свій статус підтвердили і перемогли обох суперників: з рахунком 5:2 переграли «Новосанжарський НВК» та 8:3 — команду «МНС».
МНСники так засмутилися останньою поразкою, що наступного дня не прибули на матч за 5 місце. Тому його без гри посіли футболісти «Медичного центру». У грі за 3 місце команда «РВ УМВС» переграла «Новосанжарський НВК» — 6:3.
Найцікавішим матчем повинен був стати фінал. Але не став. Хоча б з тієї причини, що «Газовик» вийшов на поле далеко не в основному складі. У першому таймі на полі йшла рівна боротьба зі взаємними  моментами. А ось у таймі другому «Держслужбовець» зумів вирвати перемогу. Два влучних удари захисника Ігоря Романця принесли його команді підсумкову перемогу — 2:0. Щоправда, після другого забитого м’яча його автора вилучили з поля  «за неетичне святкування забитого гола». Але команді це не завадило одержати перемогу, адже за кілька секунд пролунав фінальний свисток судді.
Переможці отримали кубок з рук заступника голови районної ради Миколи Перерви. Він також мав виступати за «Держслужбовців» у фіналі, але так і не вийшов на поле — дав можливість пограти молодшим та спритнішим. Почесні грамоти отримали і кращі гравці турніру — Артур Буря з «РВ УМВС», Віталій Гарець із «Газовика» та Володимир Коба з «Держслужбовця».

Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО з регіону»
30 вересня 2011, 12:12 | Нові Cанжари | Спорт і здоров'я