«Дрижина» — чемпіон Кобеляцького району

2 жовтня відбулися матчі передостаннього туру  чемпіонату  району  з  футболу  сезону  2011  року. За тур до кінця чемпіонату  «Дрижина»  в  Бутенках  оформила  своє  чемпіонство,  перемігши  господарів  з  рахунком  2:0.  А  от  за  виліт  до  другої  ліги  кінцівка  чемпіонату  повинна  бути  досить  драматичною  та   непередбачуваною.  Чотири  команди  можуть  залишити  першу  лігу:  «Іванівка»,  «Лан» (Шенгури),  «Дашківка», та «Спартак» (Рибалки).  У  Дашківці  місцева  команда  «Дашківка»  зіграла  внічию  1:1    з  командою  «Лан»  (Шенгури),  білицький  «Сокіл»  з  рахунком  6:0  переміг  аутсайдера  цьогорічного  чемпіонату  павлівський  «Колос».  Рибалківський  «Спартак» на  власному  полі  зіграв  унічию  1:1  з  кобеляцьким  «Будекспресом».  «Красна»  з  рахунком  3:0  перемогла „Іванівку”,  кобеляцьке  «Динамо»  не  виїхало  на  гру  проти  лутовинівської  «Спарти».  У  цей  же  день  о  12  год.  відбувся  перенесений  матч  між  командами  «Будекспрес»  (Кобеляки)  та  «Колос» (Павлівка). Кобелячани  святкували  перемогу  з  рахунком  2:0.

чемпіонату Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу серед команд сільських громад району станом  на  2.10.2011  р.

12 «Колос» (Павлівка) 21 2 2 17 28:65 8

Мідянівський  «Урожай»  та  світлогірський  «Дніпро»  здобули  право  в  наступному  році  виступати  в  першій  лізі,  а  в  перший  день  жовтня  в  другій  лізі  відбулися  стикові  матчі  між  групами  за  кожне  місце. За  1-2  зустрінулися  мідянівський  «Урожай»  та  світлогірський  «Дніпро»,  «Дніпро»  здобув  виїзну  перемогу  з  рахунком  3:1.  За  3-4  місце  «Чапаєве»  з  рахунком  6:2  перемогло «Орлик», у  парі  між  командами  «Оріль» (Канави) – «Котовське»  за  5-6  місце  сильнішого  виявлено  не  було,  вони  між  собою  зіграли  внічию  1:1, за  7-8  місце вільховатський  «Водник»  вдома  не  зміг  зібратися  на  гру  проти  підгорянського  «Прапора», за  9-10  місце   чорбівський  «Зеніт» з  рахунком  5:2  переміг  «Василівку»,  за  11-12  місце  озерський  «Добробут»  вдома  не  зібрався  проти  «Кірова», за  13-14  місце гарбузівська «Ворскла»  перемогла «Радянське» — 6:3, за  15-16  місце «Сухинівка» перемогла  бродщинську  «Ниву» —  4:2.  Після  зіграних  стикових  матчів  6  команд  групи  «А»  святкували  перемоги  в  перших матчах,  тільки  одна  команда  «Урожай»  виявилася  слабшою  за  групу  «Б»,  а  «Котовське»  розійшлося  миром.  Матчі-відповіді  відбудуться  8  жовтня  2011 р.  на  футбольних  полях  команд–суперниць,  а  команди,  які  не  зібралися  на  перші  матчі,  посіли  нижчі  місця  від  своїх  суперників.  Початок  ігор  о  15:00.
2  жовтня  на  футбольних  полях  Полтавщини  відбулися  матчі  ХVIII  туру  чемпіонату  Полтавської  області  з  футболу. Один з лідерів чемпіонату  «Лубни» грали у Кобеляках. Відкрили рахунок гості:  м'яч забив юний Сергій Сергієнко.  Кобелячани  втратили  ще  в  першому  таймі  два  стовідсоткових  моменти,  щоб  не  лише  зрівняти  рахунок  в  матчі,  а  й  вийти  вперед. Після перерви колосівцю Сергію Данильченку вдалося зрівняти рахунок — 1:1. Другий тайм пройшов за переваги кобелячан, які домінували на полі.  Коли  рахунок  в  матчі  був  1:1,  господарі  поля  після  розіграшу  штрафного  удару  на  72 -й  хвилині матчу  забила  свій  другий  гол.  Арбітр  матчу  жестом  показав  взяття  воріт  і  рушив  у  напрямку  до  центра  поля,  гравці  лубенської  команди  навіть  не  апелювали  до  судд,  бо  м’яч  після  подачі  штрафного  відлетів  до  Дмитра  Нємченка  від  лубенського  гравця  і  той  головою  забив  гол,  але  асистент  арбітра   Володимир Тулін відмінив  його  вже  після  взяття  воріт,  мотивуючи,  що  було  положення  поза  грою.  За 15 хвилин до фінального свистка нападнику лубенців Дмитру Нечипоренку вдалося забити переможного м’яча  — 2:1 на користь підопічних Анатолія Гришановича.  А   от  кобеляцькі  юнаки  перемогли  своїх  суперників  з  рахунком  5:2.  Інші  результати  туру: ФК «Пирятин» — ФК «Миргород»  — 7:0  (0:2), «Локомотив» Гребінка — ФК «Псьол» — 0:0  (0:2), ФК «Темп» — ФК «Колос» Дмитрівка — 3:2  (2:2). У  дужках  вказані  результати  юнацьких  складів  команд.
Спортивний анонс
8  жовтня  відбудуться  матчі  останнього   туру  чемпіонату  Кобеляцького  району  з  футболу  сезону  2011  року,  в  якому  зустрічатимуться  такі  пари  команд: «Дрижина» (Др. Гребля) —»Сокіл» (Білики),  „Будекспрес” (Кобеляки) — „Спарта” (Лутовинівка), „Динамо” (Кобеляки) — „Бутенки”,  „Колос” (Павлівка) — «Дашківка», «Іванівка» — «Спартак» (Рибалки), „Лан” (Шенгури) — «Красне» (Красне).  Початок  о  15:00.

Автор: «ЕХО з регіону»
7 жовтня 2011, 13:54 | Кобеляки | Спорт і здоров'я