Усе можуть воротарі

У четвертому турі міні-футбольної першості Нових Санжар голкіпер «Вороної-2» Сергій Рудько забив черговий гол у ворота суперників. І приніс своїй команді першу перемогу в турнірі.
Четвертий тур подарував багато напружених і видовищних поєдинків. У багатьох із них переможець визначався на останніх хвилинах, а вирішальним ставав один-єдиний, забитий чи пропущений м’яч.
Суботній ігровий день розпочався матчем між «Нікою» та «Колосом». Досвідчені новосанжарські футболісти, як завжди, грали на класі. І ця тактика вкотре принесла їм успіх. По ходу матчу футболісти «Ніки» вигравали з рахунком 3:0. І здавалось, що інтрига у зустрічі померла. Але кінцівка гри пройшла у напрузі. «Колос» відіграв один м’яч, «Ніка» забила четвертий, «Колос» знову забив. Молода стовбинодолинська команда кинулась на фінальний штурм, але сенсації не сталося. «Ніка» перемогла з рахунком 4:2 і одержала третю поспіль перемогу.
У наступній зустрічі глядачі побачили один з різновидів новосанжарського дербі – «Сила ради» проти «Динамо». Перший тайм видався рівним і закінчився з рахунком 1:1. Але на другий тайм «динамівців» не вистачило. Вони пропустили другий гол і пішли вперед великими силами. І двічі нарвалися на контратаки, після яких гравці «Сили ради» двічі обігрували воротаря іще до штрафного майданчика і забивали у порожні ворота. У підсумку гра закінчилася форменим розгромом – 6:1 на користь «Сили ради».
У неділю в першій лізі відбулося три поєдинки. «Стандарт» після першого тайму поступався «Маяку» з рахунком 2:1, але після перерви понісся уперед і розгромив суперника – 7:2.
У другому матчі «Зоря-1» зустрічалася з «Авангардом». Більшість новосанжарських шанувальників футболу вболівала за футболістів Попового. Усі сподівалися, що у матчі із ними «Зоря» таки втратить перші очки. І це могло статися. Але не сталося.
Довгий час гра була рівною. І хоча руденківські футболісти частіше володіли м’ячем, багато моментів створити не могли. У другому таймі вони таки відкрили рахунок зусиллями свого кращого бомбардира Владислава Олійника. Але за кілька хвилин Сергій Роман з «Авангарду» провів м’яч у відповідь. Здавалося, назріває сенсація. Але капітан «зорян» Владислав Мокляк вдруге засмутив голкіпера суперників і вивів свою команду уперед — 2:1. На останній хвилині зустрічі нічия таки могла статися, але форвард «Авангарду» Артур Шовкопляс не зумів реалізувати вихід сам на сам. «Зоря» знову перемагає і лідер іде далі без жодного втраченого очка.
У останньому матчі першої ліги «Чиста криниця» мінімально здолала «Ворсклу» — 3:2. Гра видалася цікавою і надзвичайно емоційною. Численні моменти були в обох команд, але драбинівські футболісти того дня були кращими і заслужено перемогли.
У другій лізі лідер також не змінився. «Зоря-2» обіграла «Чкалова» з рахунком 3:0 і залишила за собою першу сходинку турнірної таблиці. На друге місце вибрався «Метеор», який крупно обіграв «Будівельника» — 10:3. Третє місце наразі посідає «Темп», який у багатій на голи зустрічі обіграв «Юність» - 11:7. Кращий бомбардир першості Володимир Коба з «Юності» забив у матчі чотири м’ячі, але форвард «Темпу» Іван Павленко був іще результативнішим – на його рахунку аж сім голів.
Перспективна «Зоря-3» у надзвичайно цікавому поєдинку одним голом поступилася «Вороній» — 3:4. Але найемоційнішим та найцікавішим поєдинком у другій лізі, напевно, став матч між «Вороною-2» та «Чкаловцем». Юні футболісти з Великого Кобелячка спочатку впевнено перегравали суперника — 3:0. Потім «Ворона-2» за кілька хвилин не лише рахунок зрівняла, а й вийшла уперед — 4:3. Четвертий гол ветеран Юрій Кисіль забив, замкнувши простріл на дальній стійці грудьми.
— Золота грудь Лелюхівки! — прокоментував один із уболівальників.
«Чкаловець» у боргу не залишився, за кілька хвилин знову пішов уперед і забив гол — 4:4. Але лелюхівська команда не засмутилася. Футболісти пішли уперед і заробили шостий фол, який, як відомо, карається пробиттям 10-метрового штрафного удару. Уболівальники, не змовляючись, почали скандувати: «Серьожа! Серьожа!». І до м’яча дійсно підійшов Сергій Рудько — воротар «Вороної-2». У минулому турі він уже двічі забивав з «десятиметрових». Тому глядачі небезпідставно очікували від голкіпера продовження гольових подвигів. Удар — і видих розчарування. М’яч пройшов на метр вище поперечини. Але за хвилину партнери заробили черговий фол. Знову «десятиметровий». І Сергій знову підійшов до м’яча. Розбіг, удар, м’яч залітає у дев’ятку воріт — г-о-о-о-ол! Це гол і це перемога — 5:4!!! Недаремно ще великий голкіпер і коментатор Володимир Маслаченко колись стверджував: «Усе можуть воротарі!».