Фінал районного чемпіонату — 13-го жовтня

Матч за звання чемпіона району пройде на центральному стадіоні Нових Санжар. У фінальному поєдинку зустрінуться драбинівська «Чиста криниця» та руденківська «Зоря».

Минулого тижня відбулися останні матчі у групі «Б». Новосанжарська «Сила ради» лише в кінці гри дотиснула своїх земляків із «Ніки», забивши їм три м’ячі за вісім хвилин — 3:0. «Авангард» з Попового на виїзді взяв три очки у матчі із лелюхівською «Вороною» — 3:1.

Тепер на всю футбольну громаду району очікують стикові поєдинки за перше-друге та третє-четверте місця. Відбудуться обидва матчі 13-го жовтня на центральному стадіоні Нових Санжар. О 12:00 зустрінуться нехворощанська «Оріль» та новосанжарська «Сила ради». Обидві команди посіли другі місця у своїх групах. При цьому «Оріль» виграла боротьбу у шедіївського «Лиману», а «Сила ради» обійшла стовбинодолинський «Колос».

О 15:00 у головному матчі чемпіонату зустрінуться переможці груп — «Чиста криниця» з Драбинівки та «Зоря» з Руденківки. Обидві команди достроково забезпечили собі перші місця у групах, тому впродовж останнього місяця вже подумки налаштовувалися на фінальну гру. Обслуговувати обидва стикові поєдинки буде бригада арбітрів з Полтави. Команди зіграють два тайми по 45 хвилин. У разі нічиєї буде призначено додатковий час, а потім, у разі рівного рахунку, — серія пенальті.

Обидві пари вже зустрічалися раніше. Три роки тому у фіналі кубку Пролісок «Сила ради» у фіналі перемогла «Оріль» у серії пенальті — 4:3. «Зоря» та «Чиста криниця» зустрічалися два роки тому у фіналі кубка району. Тоді команда з Драбинівки святкувала перемогу з мінімальним рахунком — 1:0. Єдиний гол у зустрічі забив Олег Міщенко.