Суперкубок їде в Іванівку

1 листопада 2012 року в адмінприміщенні стадіону «Колос» проходило засідання пленуму та президії Кобеляцької районної організації ВФСТ «Колос». На засіданні затверджено підсумки проведення чемпіонату та першості РО ВФСТ «Колос», роботи за ІІІ квартал. Зокрема відзначалося проведення: спортивних свят сіл, змагань з волейболу, міні-футболу, богатирських ігор, присвячених 21‑ій річниці Незалежності України, та районної спартакіади до Дня фізичної культури та спорту, а також намічено план роботи районної організації на наступний квартал.

3 листопада 2012 року на стадіоні «Колос», у місті Кобеляки, проходив матч на Суперкубок РО ВФСТ «Колос» з футболу між командами «Дрижина» Дрижина Гребля — «Іванівка», який знаменував собою завершення футбольного сезону.

Перед початком матчу його учасників та всіх присутніх привітали перший заступник голови Кобеляцької райдержадміністрації Микола Шабалтій та голова Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» Віталій Детюк. Вони вручили грамоти та медалі переможцям і призерам першості та чемпіонату районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Дипломами були відзначені команди: «Кірове» — третє місце (тренер Юрій Фещенко) в першості РО ВФСТ «Колос», «Дніпро» Світлогірське — друге місце (тренер Анатолій Левченко), «Прапор» Підгора — перше місце (представник Анатолій Няйко, тренер Юрій Няйко). Грамотами і дипломами були нагороджені гравці та команди, які виступали в чемпіонаті РО ВФСТ «Колос»: «Динамо» Кобеляки — третє місце (представник команди Володимир Пащенко, тренер Тарас Несторик), «Червоні Квіти» — друге місце (представник команди Петро Слоква, тренер Віталій Цікура), «Дрижина» Дрижина Гребля — перше місце (представники команди Валерій Дрига, Олексій Чепурко, тренер Євген Рябуха).

Грамотами і медалями також були нагороджені гравці юнацького складу «Колоса», які посіли третє місце в чемпіонаті Полтавської області з футболу. У складі команди виступали: Владислав Сінєльнік, Володимир Цікура, Владислав Соломко, Олександр Пилипенко, Владислав Дейнека, Дмитро Мандур, Владислав Янковський, Сергій Лашко, Віталій Циганко, Олександр Митрович — капітан команди, Андрій Поцелуйко, Руслан Карімов, Денис Омельяненко, Сергій Койнаш, Максим Пищита, Едуард Іщенко, Ігор Телятник, Сергій Підгорний, Сергій Краснощік, Павло Панасенко, Владислав Саєнко, Олександр Шейко. Команду до змагань готував тренер ДЮСШ Віктор Білорибець.

А далі відбувся матч, який не залишив нікого байдужим. Уже на 4 хвилині гри м’яч опинився у воротах команди «Дрижина». А  здавалося, що початок матчу не передбачав ніякої загрози дрижиногреблянам. Був призначений штрафний удар. Капітан команди «Іванівка» Михайло Гордійко пробив по воротам і «шкіряна куля» рикошетом від голкіпера потрапила в ціль. Цей курйозний гол вибив команду «Дрижина» із звичної колії і до перерви вони хоч і атакували, але реальних можливостей для взяття воріт не мали. На початку другого тайму дрижиногребляни знову порушили правила неподалік свого штрафного майданчика. Знову виконати штрафний підійшов капітан «Іванівки». Цього разу він ударив низом, але стінка раптом розступилася, м’яч влучив у ногу одного з гравців команди «Дрижина», змінив напрям і влетів у ворота. Після цього дрижиногреблянським футболістам нічого не залишалось як шукати своє щастя в постійних атаках. Постійний тиск дав результат на 69 хвилині. Гравці «Дрижини» відіграли один м’яч. Часу було ще вдосталь. Однак команді з Дрижиної Греблі просто не щастило, м’яч зустрічався зі штангами, перекладиною, але у ворота не йшов. Крім того команду «Іванівки» кілька разів рятував голкіпер, який витягнув кілька небезпечних ударів. Отже, у підсумку команда «Іванівки» здобула перемогу 2:1 і виборола Суперкубок 2012 року.

20 листопада 2012, 12:43 | Кобеляки | Спорт і здоров'я