Чемпіонат стартував без сенсації

23 листопада розпочалися головні міні-футбольні змагання Кобеляцького району. А ім’я переможця цьогорічного турніру стане відоме аж навесні 2014-го року.

Перед початком цьогорічного турніру серед уболівальницького загалу і в середовищі самих футболістів курсувало чимало чуток про можливі зміни в форматі змагань. Говорили навіть про те, що до участі в чемпіонаті можуть заявитись навіть колективи із сусіднього Царичанського району Дніпропетровської області. Та цього не сталося. Царичани, як і раніше, грають у своєму районному турнірі, новосанжарці — у своєму. А до кобелячан, уже традиційно, приїжджають позмагатися в майстерності футболісти з Рибалок Козельщинського району. Натомість, через якісь свої внутрішні негаразди, розпалась команда «Прапор» із Підгори. Припинила свою участь у турнірі і сухинівська «Стріла». Та, як відомо, святе місце пустим не буває. І на зміну колективам, що вибули, прийшли п’ять нових. Відбулися деякі незначні зміни і в складах інших команд. Так, один із основних гравців «Динамо» Олег Маньківський висловив бажання грати за «Маленьких Сов». Із «Колоса» пішов Роман Солошенко. Але «колосяни» отримали підсилення у вигляді білицького форварда Євгена Жмудя. Більше того, до їх заявки потрапив і Олег Бажан, один із небагатьох кобеляцьких футболістів, які грали у професійних клубах. У принципі, поява в складі «Колоса» таких сильних гравців одразу зробила його фаворитом змагань у першій лізі. І можна було очікувати, що «колосяни» буквально «виноситимуть» усіх своїх суперників із розгромними рахунками.

У другій лізі — 7 лідерів

Зазвичай, старт чемпіонату обходиться без сенсації. Адже спочатку між собою зустрічаються минулорічні лідери та аутсайдери. І перші з легкістю перемагають других, «наколочуючи» у їх ворота з десяток, а то й більше голів. Щось схоже відбувалось і в цьому році. Хіба що явних розгромів своїм суперникам фаворити не вчиняли. Щоправда, одна спроба створити сенсацію таки була зафіксована. Так, кобеляцькі «Буцики» за п’ять хвилин до фінального свистка поступались із рахунком 1:2 команді з Красного. Та врешті-решт зуміли «проснутись» і забити два голи. А з цим і виграти матч.

Якась надія на інтригу животіла у глядачів і після першого тайму поєдинку «Колос» — «Василівка». Він закінчився за нічийного рахунку. Наприкінці ігрового часу Олександр Колінько забив м’яча у ворота суперників, та буквально через хвилину василівчани відквитали цей гол. Та у другому таймі все змінилося. Гравці «Колоса» різко додали в активності і зуміли забити ще тричі. Отож, 4:1 — на користь «Колоса». Та гравці «Василівки» теж заслужили на свою порцію компліментів.

Значну цікавість серед глядачів викликав матч між «Маленькими совами» та «Дрижиною». У минулому році «Сови» спочатку програвали всім своїм суперникам і лише в заключних поєдинках почали набирати очки та зберегли прописку в першій лізі. «Дрижина» ж, виграючи всі районні турніри у великому футболі, у «міньці», м’яко кажучи, зірок із неба не знімає. Матч між цими командами запам’ятався кількома вилученнями та хет-триком Олександра Борзовця. А взагалі, упертої боротьби не вийшло, «Сови» перемогли — 6:1.

Ще кілька гравців того дня забили по три і більше голи в одному матчі. Це зробили Володимир Пащенко з «Динамо», Богдан Калитка, гравець «Ветеранів», та Олександр Явтушенко з «Легіону».

У другій лізі по дві перемоги здобули одразу сім команд. При цьому футболісти з Кірового встигли наколотити у ворота суперників аж 20 голів. Та це лише старт першості і визначити фаворитів у другій лізі дуже важко.