Культуристів побільшає
У вівторок в Сухинівці відкрився спортивний зал із сучасними тренажерами.
Більше року тому жителі невеликої громади відзначали приємну подію. У Сухинівці відкрили відреставрований сільський будинок культури. На його ремонт і оновлення актового залу витратили 1 250 000 бюджетних коштів.
Час показав, що ці кошти не були витрачені дарма. Адже приміщення ніколи не пустує, його постійно відвідують місцеві жителі. У будинку культури працюють різні секції. Для учасників самодіяльності діють вокальний і танцювальний гуртки. Депутати сільради придбали для них музичне обладнання і костюми.
Крім залу для проведення урочистостей, у приміщенні є ще кілька кімнат. У одній із них встановили більярдний і тенісні столи, закупили шашки, шахи і лото.
Розповідає сільський голова Ігор Рябека:
— Усього в нас проживає більше 80 дітей різного віку, не враховуючи молодих чоловіків. Працюємо над тим, аби їм було, чим зайнятись. Особливу увагу приділяємо спорту. З квітня у виконком сільради ввели посаду спортінструктора. Ці обов’язки виконує Роман Андрейко. Наша футбольна команда «Стріла» виступає в районних чемпіонатах. Є в нас і збірна з волейболу. Регулярно місцеві приходять грати в теніс і більярд.
Зі слів очільника сільради, навесні поряд із будинком культури встановили вуличні тренажери. Їх придбали за 100 000 на умовах співфінансування з обласним бюджетом. Місцевий депутат Тетяна Шуміхіна запропонувала взяти участь у проекті. А кошти зі свого резервного фонду виділив заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.
— Узимку погода не дозволяє займатись на вулиці, тож депутати вирішили обладнати вільну кімнату в будинку культури під спортивний зал, — продовжує Ігор Рябека. — Тренажери замовили в чернігівської фірми за 115 000 гривень, ще 20 000 витратили на гумове покриття.
15 січня спортзал почав офіційно працювати. Роман Андрейко запросив провести перше заняття для хлопців свого колегу Романа Горбенка. Чоловік є учасником багатьох змагань із силових видів спорту, близько 15 років працює в тренажерному залі, що при дитячо-юнацькій спортивній школі, де діє відділення пауерліфтингу.
Горбенко зупинився на правилах із техніки безпеки, особливостях силових тренувань. Наостанок спортсмени домовились згодом провести спільні тренування та змагання між сухинівськими і кобеляцькими спортсменами.