У Раді нового скликання спійманий перший кнопкодав

У Раді нового скликання спійманий перший кнопкодав

10 вересня, під час голосування за президентський законопроект про імпічмент у Верховній Раді нового скликання був зафіксований перший випадок кнопкодавства. Про це повідомляє Рух ЧЕСНО.

На відео, наданим Рухом ЧЕСНО позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець з Донецької області Олександр Ковальов тиснув кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області - Максима Єфімова.

У результатах голосування навпроти прізвища Єфімова зазначено, що він голосував "за".

У коментарі ЧЕСНО Ковальов спробував спочатку спростувати факт кнопкодавства, але після перегляду відео зізнався в порушенні Конституції.

– [Отношусь к кнопкодавству] очень негативно ... Там видно, что я кнопку нажал? Плохо, очень ужасно ... Если взять систему взвешивания грехов, что нарушено за какие-то периоды, то пусть это будет самый-самый маленький грех, потому что уже нарушено больше... Если уж бороться за Конституцию, то давайте с большего бороться, а кнопка... – заявив депутат.

Максим Єфімов про факт кнопкодавства почав відбуватися жартами:

– Магия была в том, что я залез под ручку и нажимал на кнопку ... Я был под столом и нажимал на кнопку. Отстаньте от меня, пожалуйста.


Автор: «Вести»
11 вересня 2019, 09:35 | Полтавщина | Політика

Читайте також:


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.