Ліцеїсти всіх побороли

У суботу відбулися особисто-командні змагання спорторганізації «Колос» у Кобеляцькому районі з армспорту, шашок і настільного тенісу серед колективів фізкультури сільських громад району.

Армрестлери боролися в спортивному залі Кобеляцького аграрного ліцею. Загалом на змагання прибули 65 учасників від 9 команд.

У результаті, перше місце зайняла найчисленніша команда рукоборців із аграрного ліцею (Катерина Скорик, Ірина Карнаух, Дарина Червона, Анна Фещенко, Ян Мірошніченко, Олег Ісаєнко, Вадим та Володимир Литвини, Артем Губарєв, Микола Савенко, Юрій Чуб, Антон Білан, Анатолій Андрейко). Другу сходинку п’єдесталу посіла збірна Вітрової Балки (Руслана Кулик, Леонід Биков, Максим Телятник і Василь Ткаченко). Третє місце зайняли рукоборці з Підгори (Олег Жимбей, Сергій Данко, Вадим Козуб, Володимир Голтвянський).

Майстри малої ракетки живуть у Вітровій Балці

У спортивному залі ліцею № 1 зібралися 38 любителів настільного тенісу. Вони представляли Світлогірське, Вітрову Балку, Дрижину Греблю, Білики, Дашківку, Озера, Іванівку, Червоні Квіти, Жуки, Шенгури, Придніпрянське, Бутенки, Вільховатку, Підгору та аграрний ліцей.

У особистому заліку серед чоловіків третім фінішував Ігор Жила (Озера), другим — Сергій Бастраков (Дрижина Гребля), першу сходинку зайняв Костянтин Торопов (Вітрова Балка).

Серед жінок призові місця розподілили Юлія Бондаренко (Світлогірське), Лариса Новохацька (Білики) та Жанна Коваленко (ліцей № 1).

Кращими майстрами малої ракетки стала команда з Вітрової Балки, друге місце посіли тенісисти із Світлогірського, замкнули трійку лідерів біличани.

У шашках першість за біличанами

Шашкісти розмістилися в адмінприміщенні стадіону «Колос». 34 спортсмени виступали за Білики, Вільховатку, Жуки, Червоні Квіти, Дашківку, Чорбівку, Канави, Дрижину Греблю, Придніпрянське й Іванівку.
За підсумками змагань трійка призерів має наступний вигляд: 1 місце — Білики (Георгій Горгола, Ігор Дяченко, Ольга Ревека); 2 місце — Вільховатка (Анатолій Сай, Алла Галушевська); 3 місце — Жуки (Олексій Жук, Микола Жук, Галина Чуб).

Автор: Роман МІЛЬКО, представник спорторганізації «Колос»
25 січня 2020, 10:02 | Кобеляки | Спорт і здоров'я