Пенсії платити не потрібно, діти подбають про батьків! – радник прем’єр-міністра з економічних питань

Пенсії платити не потрібно, діти подбають про батьків! – радник прем’єр-міністра з економічних питань

У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи.

Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом – цитує радника «Словеч.Ко».

Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади. Адже Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно до пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме.

Дивіться відео, що сказав радник:

5 лютого, 09:53 | Полтавщина | Політика



1. Beri Mor / 5 лютого, 12:42 Цитувати
Цитата:"олексій мушак заявив,що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі"

Цей ган.он з не меншим задоволенням навіть розстріляв би цих непотрібних пенсіонерів.
2. orakul / 5 лютого, 14:46 Цитувати
Ваще-то цей поц майже земляк.
"Родился и вырос в киевской семье заслуженного врача Украины Светланы Мушак (родом с Полтавщины) и Петра Мушака (уроженец Закарпатья), кандидата биохимических наук"
Багата земля Полтавська на пришелепків. А якщо ще їх схрещують з западенцями, то виходить грімуча суміш.
Може його батьки в пробірці зробили. Спеціялність у них специфічна - лікар і біохімік. От і вивели пришелепка. А звідкіля б він узявся. В СРСР же сексу не було. Треба закон такий прийняти - хто родився в СРСР, той є незоконно народжений. Нє, ну правда, коль сексу не було, то звідки він взявся? Та й сам він і майже весь молодняк на СРСР плюют. А що це означа? А те, що він плює на свою Родіну-мать. Значить він сам і визнає свою незакононародженість. Ну а як? Нормальна людина ж не буде на матір плювати. Це раз. Сексу не було - це два. Звідкіль взявся? Ясна річ - виродок з пробірки.
І ще зауваженя. "Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади." Не такий вже й новий цей виродок. Він був у БПП депутатом в минулому скликанні. Тепер його в КМУ взяли. Про що це говорить? Та про те, що нові, що старі - це одна шайка. Розборки між ними тільки за те, хто за землю гешефт матиме.
3. Ltava / 5 лютого, 22:44 Цитувати
2.orakul
« цей поц майже земляк.»


Щось ми на ПОЦІВ багаті!!!!!!!!!!!
4. orakul / 6 лютого, 14:44 Цитувати
3.Ltava
«Щось ми на ПОЦІВ багаті!!!»

Та да. Благодатна земля тут. А може тому, що синаног багато було. Ось, дивись відео, дама незабула нагадати, що лише у одних Кобеляках була синагога і два єврейські молитовні будинки. Посилання на www.youtube.com

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.