«Пили алкоголь і курили травку»

«Пили алкоголь і курили травку»

23 лютого в соціальній мережі Фейсбук користувач Дмитро Трохимчук розмістив відео під назвою «Затримання водія і пасажира біля медцентру «Нові Санжари».

У відео працівники поліції зупинили автомобіль ВАЗ-2109. У легковику знаходилися водій і пасажир, обидва — з явними ознаками сп’яніння. Вони вели себе досить агресивно, вживаючи лайливі слова.

Водій, у відео звучить ім’я Олег, не надав правоохоронцям посвідчення та технічний паспорт автомобіля. А пасажир «Руха» заявив поліцейським, що розпивали алкогольні напої і «курили травку».

Патрульний Серебрич запропонував водієві пройти перевірку на алкотестері, та в результаті він відмовився. Поліцейські повезли пасажира у відділення поліції для встановлення особи, а водія — у лікарню.

Відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, загрожує штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів (10 200 гривень) доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

Читайте також:


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.