Підрядники переробляють дороги, що «потекли» від спеки

Підрядники переробляють дороги, що «потекли» від спеки

ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» проінспектувало стан покриття доріг, які ремонтувалися протягом 2018-2019 років, та перебувають на гарантії щодо стійкості до високої температури. Як розповів директор підприємства Олексій Басан, на сьогодні виявлено два об’єкти, де дорожній одяг не витримав такого навантаження.

— Ми виявили дефекти дорожнього одягу на дорогах Шишаки — Сагайдак — Поділ та М-22 — Соснівка — Кременчук — Горішні Плавні. Проблеми виявились через використання бітумної емульсії. Технологічно використання такої емульсії допустимо, але розрахунки базуються на законодавчо дозволених умовах експлуатації доріг щодо вагового навантаження. Згідно з Правилами дорожнього руху, максимальна вага автотранспорту на місцевих дорогах має сягати 24 тонни. Сьогодні з подібною проблемою через спеку та великовантажний транспорт зіткнулися дорожники по всій країні, — зазначив директор Агентства.

Олексій Басан також зазначив, що підрядники вже отримали приписи від підприємства та найближчим часом ліквідують дефекти за власний рахунок. Якщо протягом місяця дефект не буде ліквідовано, Агентство звернеться до суду.

22 червня, 10:17 | Полтавщина | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.