Ремонт амбулаторії та житло для сімейного лікаря

Ремонт амбулаторії та житло для сімейного лікаря

Такі завдання поставили перед собою депутати Нехворощанської сільської ради.

Днями з відкритих джерел редакції стало відомо, що виконавчий комітет Нехворощанської ОТГ шукає підрядну організацію, яка відремонтує приміщення колишнього терапевтичного відділення районної лікарні. Загальна вартість тендеру становить 11 470 161 гривня.

Як повідомила виконуюча обов’язки голови громади Ольга Гапон, за ці кошти планується провести реконструкцію будівлі.

— У приміщенні хочемо розмістити відразу три відділення: амбулаторію загальної практики сімейної медицини, швидку допомогу і денний стаціонар, — говорить сільський голова. — Також у будівлі знаходитимуться гаражні бокси на кілька автомобілів.

Реконструкцію приміщення проводитимуть у кілька етапів. Наразі в бюджеті громади закладено 3 мільйони гривень, за які підрядна організація збудує новий дах. Далі сільська рада планує брати участь у обласних і державних проектах, аби залучити кошти на будівництво.

— Можливо, на утримання громад перейде і первинна медицина, — припускає Ольга Гапон. — Тому потрібно нам створювати всі умови для роботи медиків, залучати молодих спеціалістів. На останній сесії депутати проголосували за виділення 300 000 гривень для купівля житла сімейному лікарю.


Автор: Олександр ДІДЕНКО

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.