Дівчина застрягла в лисячій норі

Дівчина застрягла в лисячій норі

Минулого тижня на Вінниччині розшукали 16-річну Наталію Кателян, яка зникла на три доби. Виявилось, що дівчина застрягла в лисячій норі та не могла самостійно вибратись. Наразі з нею все гаразд.

У Нацполіції повідомили, що неповнолітня пасла худобу разом з мамою, потім пішла по воду та не повернулася. Неповнолітню побачив місцевий мешканець на полі. Зазначено, що вона застрягла в лисячій норі. Дівчинка опинилась в норі таким чином, що ззовні були тільки ноги. Відтак вона не могла самостійно вибратися чи покликати на допомогу.

Поліцейські витягли її та викликали «швидку». Обставини, за яких це сталося, з’ясовуються. Наразі з дівчинкою все гаразд. Для медичного огляду її доставлено в лікарню.

Зазначено також, що пошуки Наталі тривали майже три доби. Для цього було залучено поліцейських, нацгвардійців, місцевих мешканців та рятувальників.

Вони відпрацьовували територію села та прилеглі населені пункти, перевіряли водойми, криниці, закинуті приміщення. Окрім того, дільничні офіцери поліції здійснювали подвірний обхід села та опитували мешканців навколишніх сіл. До пошуків залучили кінолога зі службовим собакою.

31 липня 2020, 18:43 | Полтавщина | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.