У Кременчуці у відділі «Нової пошти» з посилки витекла якась невідома хімічна речовина

У Кременчуці у відділі «Нової пошти» з посилки витекла якась невідома хімічна речовина

11 серпня о 20:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від начальника охорони «Нова пошта» про те ,що у  відділенні «Нова пошта» на вул. Флотській у м. Кременчук під час розвантаження посилок з автомобіля «ДАФ» стався витік невідомої хімічної речовини з різким запахом. На місце виклику було направлено відділення 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники, які прибули на місце події в апаратах захисту органів дихання та захисних костюмах провели за допомогою прибору «Дозор-С» заміри повітря на вміст хімічних сполук в повітрі, але заміри небезпечних хімічних сполук не виявили. Каністру з невідомою хімічною речовиною було транспортовано на безпечну відстань від об’єкту та людей, та передано під охорону керівникам об’єкту.

Як розповіли у прес-службі «Нової пошти», під час завантаження автомобілю на терміналі в Кременчузі стався витік речовини з однієї з посилок та почалося задимлення. Співробітники компанії викликали представників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Автомобіль був швидко розвантажений, посилка з небезпечним вмістом була відділена від решти відправлень. За попередніми даними, в ній знаходився пероксид водню, який належить до заборонених до відправлення вантажів. Посилки клієнтів не постраждали, вони були перевантажені в інший автомобіль для подальшої відправки.

Просимо дотримуватися правил надання послуг і не відправляти заборонені для перевезення вантажі, адже це може нашкодити здоров’ю людей або іншим відправленням. З повним переліком таких відправлень можна ознайомитися за посиланням https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/zaboroneni_do_perevezennya_vidpravlennya

У разі недотримання цим вимог Нова пошта звертатиметься до суду за відшкодуванням матеріальних збитків.


Автор: ГУ ДСНС України у Полтавській області

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.