«Локомотив» закріплює за собою лідерські позиції

19 вересня відбулися ігри ХІV туру чемпіонату спорторганізації «Колос» у Кобеляцькому районі з футболу.
У першому матчі ігрового дня зустрічалися між собою принципові суперники, команди, які ділили четверте та третє місця турнірної таблиці, — козельщинська «Астарта» та лутовинівська «Спарта». Центральна гра туру відбулася за майже вщерть заповнених трибун козельщинського стадіону імені Дмитра Піщаного. Забігаючи наперед, слід зазначити, що дербі вдалося. Уже на третій хвилині Богдан Волосян вивів «Астарту» вперед. Надалі на полі точилася безкомпромісна та жорстка боротьба. Ніхто із суперників не хотів поступатися хоча б клаптиком футбольного поля. До перерви рахунок так і залишився 1:0.

У другій половині матчу все той же Волосян забиває вдруге. Не дивлячись на намагання «Спарти» довести матч до нічийного результату, їм не вдалося забити бодай гол. Отож, 2:0 на користь «Астарти» — і вони потісняють лутовинівців із третьої сходинки турнірної таблиці.

Білицький «Сокіл» приймав команду з Вітрової Балки «Котовське». З перших хвилин матчу біличани на правах господарів поля захопили ініціативу і вже в першому таймі забили три голи. Та по перерві картинка гри повністю змінилася. Підопічні Миколи Нестеренка почали активно діяти в нападі, що і дало свій результат. Спочатку один гол відквитав Олександр Шовкопляс. Другий забив Владислав Дрига. Крапку в матчі поставив Владислав Каралкін.

А могло все скластися зовсім по-іншому. За рахунку 3:1 на користь «Сокола» арбітр матчу вказав на одинадцятиметрову позначку у ворота «Котовського». До м’яча підійшов голкіпер господарів Володимир Нестеренко і сильним ударом послав шкіряну кулю повз ворота.

Отже, результативна нічия в Біликах — 3:3.

«Іванівка» несподівано завдала поразки одному з лідерів чемпіонату — мідянівському «Урожаю». Хоча «Урожай» у середині першої половини гри забив у ворота суперників, голом відзначився Олексій Мунько, іванівський футболіст (Михайло Фуга) відповів влучним пострілом із далекої відстані, зробивши рахунок 1:1. По перерві «Урожай» контролював хід гри. У одній з атак нападник гостей мав чудову нагоду вивести свою команду вперед, але, вийшовши віч-на-віч із голкіпером, не зміг переграти останнього. Тут і спрацював неписаний футбольний закон: не забиваєш ти — забивають тобі. Один із захисників «Іванівки» сильно вибив м’яч на половину поля «Урожаю», де до останнього зі своїм візаві поборовся Едвін Кизим. Спочатку він змусив помилитися захисника суперника, а потім, підібравши круглого, відправив його в дальній кут воріт мідянівського голкіпера — 2:1. «Урожай» вдався до фінальної навали та жодних дивідендів зі своїх дій не отримав. У підсумку, матч так і закінчився з рахунком 2:1 на користь іванівських футболістів.

«Шенгури» на своєму полі не змогли на рівних протистояти «Дрижиній».  Шенгуряни мали стовідсоткову нагоду забити гол із одинадцятиметрової позначки, але на заваді став воротар дрижан. У свою чергу, «Дрижина» двічі відзначилася у воротах суперника. Як результат, дрижани «вивозять» три очки з Шенгурів і тіснять білицький «Сокіл» із шостого місця турнірки.

«Локомотив» у цьому турі «гостював» на Підгорі. «Прапоряни» не збиралися віддавати залікові пункти лідеру чемпіонату. Підтвердженням цьому слугували нулі на табло після першого тайму. Та в другій половині зустрічі «Локомотив» усе ж таки забив двічі. Після ряду помилок захисної лінії підгорян дублем відзначився Ігор Близнюк.

У останній грі ХІV туру чемпіонату вільховатський «Водник» на виїзді переміг «Орлик» з рахунком — 3:2.

Цього ж дня відбулися ігри VІІІ туру першості спорторганізації «Колос» у Кобеляцькому районі з футболу. Зафіксовані наступні результати: «Дашківка» — «Спартак» — 1:4, «Придніпрянське» — «Колос» — 9:2, «Оріль» — «Озера» — 2:0, «Стріла» — «Червоні Квіти» — 0:9.