Георгій Горгола двічі став четвертим

При цьому він став єдиним шахістом, який завдав поразки переможцю.

Увесь минулий тиждень у Полтаві в приміщенні шахово­шашкового клубу проходили змагання фінальної частини Чемпіонату Полтавської області з класичних, швидких шахів та бліцу серед чоловіків. Ці змагання були відбірковими для участі в фіналі Чемпіонату України.

Спочатку відбувся турнір з класичних шахів. У ньому взяли участь 10 шахістів, які представляли Полтаву, Лубни та Нові Санжари. Фаворитом змагань був Олексій Соловчук, майстер спорту. Він, набравши 8,5 очка, посів 1 місце. Другим став Григорій Щербов (Лубни), майстер ФІДЕ, 7 очок. Замкнув трійку призерів «ветеран» шахів, кандидат у майстри спорту Володимир Цушко, 6,5 очка. Успішно виступила на цих змаганнях юна шахістка з Нових Санжар Анюта Гречишина (13 років), яка набрала 4 очки і посіла 6 місце.

26 вересня проходили змагання із швидких шахів. Чемпіона визначали між собою 14 учасників. Крім шахістів обласного центру, Лубен та Нових Санжар, у змаганнях взяли участь представники Решетилівського, Миргородського і Кобеляцького районів.

Першим став Олексій Соловчук (Полтава), 8 очок. Другу сходинку зайняв кандидат у майстри спорту Віталій Бажан (Решетилівка), 7,5 очка. 3­4 місця розділили вже згадуваний Володимир Цушко та Георгій Горгола (Білики), 6 очок, але кращий коефіцієнт вивів на третє місце полтавського ветерана.

Наступного дня відбулися змагання з бліцу, у яких свої сили випробували 12 шахістів. Перемогу здобув кандидат у майстри спорту Віктор Бардар (Полтава), 7 очок. Другий — Юрій Рябенко (Полтава), тренер із шахів, 6,5 очка. Третє місце — Віталій Бажан (Решетилівка). Гідну конкуренцію їм склав біличанин Георгій Горгола. Він єдиний, хто завдав поразки чемпіону. Здобувши 6 перемог і зазнавши 3 поразки, Горгола розділив 4­5 місця.

Футбол району

У суботу, 26 вересня, відбулися ігри ХV туру чемпіонату та ХІV туру першості спорторганізації  «Колос» у Кобеляцькому районі з футболу. У матчах зафіксовані такі результати: І ліга: «Маяк» — «Астарта» — 1:5, «Котовське» — «Спарта» — 1:3, «Урожай» — «Сокіл» — 4:4, «Дрижина» — «Іванівка» — 1:1, «Локомотив» — «Шенгури» — 9:1, «Водник» — «Прапор» — 0:0; ІІ ліга: «Стріла» — «Дашківка» — 3:1, «Колос» — «Спартак» — 2:0, «Озера» — «Придніпрянське» — 1:3, «Червоні Квіти» — «Оріль» — 3:1.

3 жовтня будуть зіграні матчі чергових турів: На футбольних полях зустрінуться:

І ліга: «Астарта» — «Котовське», «Спарта» — «Урожай», «Сокіл» — «Дрижина», «Іванівка» — «Локомотив», «Шенгури» — «Водник», «Прапор» — «Маяк»; ІІ ліга: «Дашківка» — «Колос», «Спартак» — «Озера», «Придніпрянське» — «Червоні Квіти», «Оріль» — «Стріла». Початок матчів — о 16:00.

Автор: Роман МІЛЬКО, представник спорторганізації «Колос»