Коронавірусні новини: 12 підтверджених випадків за добу, новосанжарські школярі вчаться дистанційно

Коронавірусні новини: 12 підтверджених випадків за добу, новосанжарські школярі вчаться дистанційно

13 листопада Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України повідомив, що за минулу добу на Полтавщині діагностували 560 випадків захворювання на коронавірус.

Зокрема, у Новосанжарському районі інфекційну хворобу виявили в 12 чоловік.

Головний лікар Новосанжарської ЦРЛ Ольга Гиря підтвердила цю інформацію. Медик сказала:

— Усього на Ковід-19 захворіли 191 людина. Із них 3 померли, 111 одужали, 77 лікуються (69 амбулаторно і 8 стаціонарно). У інфекційному відділенні райлікарні перебувають 11 пацієнтів із пневмонією, із них 5 ковідних. Двоє хворих підключені до апарату штучної вентиляції легень. П’ятеро потребують постійної кисневої підтримки. У них низька сатурація, менше 90. Сьогодні 11 нових підозр. Медична бригада поїхала брати на дому біоматеріал для аналізу.

Відповідно до інформації штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Новосанжарського району, у районній лікарні встановлено 2 кріоциліндри, що дають можливість поліпшити забезпеченість киснем медичного закладу, оскільки всього за останню добу використано на лікування хворих 17 балонів кисню. 

У зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 серед педагогічного колективу Новосанжарського ліцею, учні 5-11 класів із 12 листопада навчаються дистанційно.

 


Автор: Олександр ДІДЕНКО
13 листопада 2020, 14:40 | Нові Cанжари | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.