ЗНО з географії стало найпопулярнішим серед вступників

ЗНО з географії стало найпопулярнішим серед вступників

Цього року популярним предметом при вступі була географія. Кількість учасників цього тесту зросла на чверть, порівняно з 2019-им А все тому, що сертифікат з цього предмету часто вимагали для вступу на контракт. Наприклад, у деяких університетах майже всі вступники-контрактники давали сертифікати з географії. Деякі університети просили ЗНО з географії, замість більш складних фізики і хімії (навіть профільних). Про це написав професор Володимир Бахрушин.

Найвищими (понад 190 балів) були прохідні бали при вступі на бюджет на спеціальності галузі знань Міжнародні відносини, а також окремі спеціалізації Філології, Стоматологію та Журналістику.

Найнижчими (нижче 130 балів) виявилися прохідні бали на всі спеціальності галузей Механічна інженерія, Електрична інженерія і Аграрні науки та продовольство, на значну частину спеціальностей галузі Освіта/Педагогіка, а також спеціальності Хімія, Фізика та астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Хімічні технології та інженерія, Технології легкої промисловості, Технології захисту навколишнього середовища, Гірництво, Деревообробні та меблеві технології, Будівництво та цивільна інженерія, Залізничний транспорт, Транспортні технології (на залізничному транспорті). Більшість із них — це спеціальності, що визначають здатність держави до сталого розвитку та її конкурентоздатності в сучасному світі.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.