Стадіон у Бутенках добудують до кінця року
У всякому разі, на це дуже сподіваються в керівництві Білицької громади.
Днями прес-служба Полтавської облдержадміністрації оприлюднила репортаж про візит керівника ОДА Олега Синєгубова до Бутенок. Голова облдержадміністрації сказав, що об’єкт готовий на 75 відсотків. Далі — цитата із повідомлення ОДА:
— Нині підрядна організація нарощує будівельні потужності, й стадіон уже на 75 % готовий, — розповів Олег Синєгубов. — Маємо надію, що до кінця року будівельні роботи завершать і об’єкт здаватимуть у експлуатацію.
На стадіоні вже укладене покриття поля, встановлені трибуни. За дощової погоди тривають внутрішні роботи в адмінприміщенні.
Загальна кошторисна вартість проєкту — 14,6 мільйона гривень. Фінансування з ДФРР у 2020 році — 9,3 мільйона гривень (повністю перераховано замовнику), кошти місцевого бюджету — 1 мільйон гривень.
Ми ж нагадаємо, що роботи із реконструкції стадіону в Бутенках розпочалися влітку цього року. Їх проводить бабаївська фірма ТОВ «Українська альтернатива». Бабаї — це селище в Харківській області, де зареєстроване підприємство. Хоча під час проведення аукціону, передбаченого тендерною процедурою, найнижчу ціну запропонувало кобеляцьке підприємство «Альтаір — 2017».
Між тим, на фотографіях, розміщених у повідомленні прес-служби Полтавської ОДА, видно, що навколо стадіону немає паркану, не повністю укладене покриття на бігових доріжках, є інші недоробки.
За коментарем редакція звернулася до заступника білицького селищного голови Ігоря Федя.
Він пояснив:
— Дійсно, роботи виконані на 75 відсотків. І твердження, що до Нового року реконструкція буде завершена, абсолютно відповідає дійсності. Найвартісніші і найскладніші роботи виконані. Насправді укласти бігову доріжку, поставити паркан — це вже недорого і досить швидко. На фото, виставлених облдержадміністрацією, просто не видно, який прекрасний ремонт зроблений у приміщеннях адміністративної будівлі. Єдина проблема, яка зараз існує, — затримка із проходження бюджетних коштів через Держказначейство.
Окрім, власне, футбольного поля ,проектом передбачено, що на стадіоні буде волейбольний майданчик, тренажери для занять силовими видами спорту. Спеціальна система поливу газону не передбачена. Але, за словами Ігоря Федя, закуплена виконавцями робіт італійська газонна трава після запізнілих осінніх дощів дружно зійшла і прекрасно розвивається.
Додати коментар